Dziedzictwo „w fazie przedprodukcyjnej” mówi James Gunn, 2024 Shoot Eyed – Deadline

Współprzewodniczący DC James Gunn ogłosił dzisiaj na Twitterze, że jego Superman: Dziedzictwo, który pisze i reżyseruje, znajduje się w fazie przedprodukcyjnej. Osobno, według źródeł, słyszymy, że fizyczna produkcja rozpocznie się w roku 2024.

„Jestem zaszczycony, że mogę być częścią spuścizny. A czy jest lepszy dzień niż #SupermanAnniversary Day, aby w pełni zanurzyć się we wczesnej fazie przedprodukcyjnej #SupermanLegacy? Kostiumy, scenografia i inne elementy są teraz w toku” – napisał Gunn na Twitterze i Instagram.

Superman: Dziedzictwo to pierwszy wyróżniony projekt w nowym DC Universe w Gunn i współtwórca DC Universe Petera Safrana, „Gods and Monsters”

„To nie jest opowieść o początkach, skupia się na Supermanie, który równoważy swoje kryptońskie dziedzictwo i ludzkie wychowanie. Jest ucieleśnieniem prawdy i sprawiedliwości oraz amerykańskiego stylu, jest dobrocią w świecie, w którym życzliwość jest staromodna” — ogłosił Safran w filmie na DC Press w styczniu tego roku. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, do roli Człowieka ze stali zostanie obsadzony nowy aktor.

Superman: Dziedzictwo Ma trafić do kin 11 lipca 2025 r., podczas gdy Matt Reeves przebywa w innym świecie DC Batman część druga Zostanie otwarte 3 października 2025 r.

W przyszłym tygodniu właściciele kin po raz pierwszy zobaczą wyczekiwany film Warner Bros/DC światło Reżyser Andy Muschietti, z Ezrą Millerem w roli tytułowej. Gunn oświadczył, że film: „To prawdopodobnie jeden z najwspanialszych filmów o superbohaterach, jakie kiedykolwiek powstały”.

Gunn jest na wycieczce prasowej ze swoją łabędzią pieśnią Marvel Studios, Strażnicy Galaktyki, cz. 3 który ma zostać otwarty do 130 milionów dolarów 5 maja.

W niedawnym wywiadzie dla Rolling Stone Gunn powiedział: „Wiele się nauczyłem, robiąc te rzeczy [Guardians] Filmy… ale to nie tak, że Superman będzie miał taki sam klimat jak Strażnicy film. Właściwie jest zupełnie inaczej”.

READ  Zawodnik „Masked Singer”, David Archuleta, ujawnia swoje obawy dotyczące zdrowia w emocjonującym finale

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *