Dzień pierwszy przewiduje rekordową sumę 5–6 milionów dolarów brutto

Najważniejsze wprowadzenie Ciche miejsce: dzień pierwszy Zbliżamy się do wieczoru z zapowiedzią rekordu franczyzy Penna 5 milionów dolarów – 6 milionów dolarówKilka źródeł podało, że seanse zaczynały się o 15:00.

Wartość dzisiejszego wieczoru z łatwością przewyższa kwotę 4,3 miliona dolarów, którą pierwszy film nakręcił w 2018 roku, i 4,8 miliona dolarów, które Ciche miejsce: część druga w czwartek przed weekendem z okazji Dnia Pamięci 2021, kiedy w niedawno ponownie otwartych kinach rozpoczyna się lato.

Obydwa filmy wyreżyserował John Krasiński, natomiast prequel został wyreżyserowany i napisany na podstawie scenariusza świnia Reżyser Michael Sarnosky. Prequel opowiada historię okrutnych kosmitów o niezwykle wrażliwych uszach, którzy wylądowali na Ziemi w Nowym Jorku. W rolach głównych występują zdobywczyni Oscara Lupita Nyong’o, Joseph Quinn, Alex Wolff i Djimon Hounsou.

Recenzje są świetne – 86% z nich posiada certyfikaty nowości, chociaż jest to najniższy jak dotąd wynik w całej serii po rozdziale 1 (96%) i rozdziale 2 (91%). Jednak CinemaScore ukaże się jutro Proszę o ciszę Otrzymał ocenę B+, natomiast… Druga część Dostałem szóstkę-.

Ten prequel zarobił w weekend otwarcia ponad 40 milionów dolarów, a ponieważ jest to film tego gatunku, można go pobrać wcześniej. Zapowiedzi pierwszego filmu zarobiły 23% z piątkowej kwoty 18,8 mln dolarów, osiągając 3-dniową kwotę 50,2 mln dolarów, podczas gdy zapowiedzi kontynuacji zarobiły 25% pierwszej piątkowej kwoty 19,3 mln dolarów za 3-dniową kwotę 47,5 mln dolarów , 4 dni Od 57 milionów dolarów w weekend z okazji Dnia Pamięci. Jest zbyt wcześnie, aby stwierdzić, czy przed nim znajduje się cyfra „5”. Pierwszy dzieńOtwarcie. Produkcja Platinum Dunes ma ocenę PG-13. Wczoraj wieczorem w AMC Lincoln Center odbyła się nowojorska premiera Paramount.

Warner Bros.

W tym momencie słyszymy o cenie od 1 miliona do 1,5 miliona dolarów za drogi, trzygodzinny epos Kevina Costnera pt. Horyzont: Epopeja amerykańska – rozdział pierwszyNa tym poziomie New Line może uzyskać premierę kinową, co stanowi umowę dystrybucyjną, 12 milionów dolarówZdaję sobie sprawę, że ten staromodny tytuł to film wolno nagrywający, a nie jednorazowy film odtwarzany w weekend otwarcia. Sukces tego filmu najlepiej ocenić po pierwszych 10 dniach, ponieważ wiele filmów w tym tygodniu bierze urlop.

READ  Był artystą reggae i wnukiem Boba Marleya 31 - Deadline

Ma 41% oceny w serwisie Rotten Tomatoes, co nie jest tak złe jak Costnera. listonosz O 14%, choć blisko Wodny Świat47% Rotten (którego wyprodukował), ale zawarte w jego filmie z 2003 roku Otwarte pole (79% świeżego produktu certyfikowanego) i zdobył kilka Oscarów taniec z wilkami (87% jego prac to prace nowe i zatwierdzone). Z jego zachodnich dzieł Otwarte pole Film zarobił 14 milionów dolarów, wydany przez Disneya, a zakończył na 58,3 miliona dolarów.

okno biletowe

„W głowie się nie mieści 2”

Disneya

Zgodnie z oczekiwaniami, Disney/Pixar Od środka 2 W najbliższy weekend film zarobi od 55 do 60 milionów dolarów. W środę, trzynastego dnia premiery, wartość filmu przekroczyła 400 milionów dolarów. Liczba ta jest o 2% wyższa niż… Lalka Barbie, Co wyniosło 394,4 mln dolarów w tym samym czasie i zakończyło się na 636,2 mln dolarów. Kontynuacja wyreżyserowana przez Kelseya Manna przekroczy w ten weekend globalny próg 1 miliarda dolarów, stając się 54. tytułem, który osiągnął ten kamień milowy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *