Eagles wymieniają Haasona Reddicka na rzecz Jets w zamian za warunkowy wybór – NBC Sports Philadelphia

The Eagles, którzy znajdują się w impasie z napastnikiem Haasonem Redickiem, w piątek przenieśli dwukrotnego Pro Bowlera do Jets w zamian za warunkowy wybór w trzeciej rundzie draftu w 2026 roku.

Wiadomości i szczegóły handlowe zostały po raz pierwszy zgłoszone przez Adama Scheftera z ESPN i potwierdzone przez NBC Sports Philadelphia.

Jeśli Reddick rozegra 67,5 procent snapów w defensywie Jets i osiągnie dwucyfrową liczbę worków, wybór zostanie przyznany zawodnikowi drugiej rundy, poinformował Schefter.

Reddick jest jednym z zaledwie dwóch graczy NFL, którzy w każdym z ostatnich czterech sezonów osiągnęli dwucyfrową liczbę worków. Drugi to Myles Garrett.

Po zanotowaniu zaledwie 7 worków w pierwszych trzech sezonach w Cards, Redick zaliczył 12 worków w Arizonie w 2020 r., 11 w 2021 r. w swoim jedynym sezonie w Panthers, a następnie 16 i 11 w ciągu dwóch lat spędzonych w Eagles.

The Eagles podpisali z Reddickiem trzyletni kontrakt wart 45 milionów dolarów przed sezonem 2022. Pozostał mu rok obowiązywania tej umowy z podstawowym wynagrodzeniem w wysokości 14,25 miliona dolarów. Jego średnia wynosząca 15 milionów dolarów plasuje go na 23. miejscuBadania i rozwój– Zdecydowanie najlepiej opłacany zawodnik Edge Rush w lidze. Jego 50 i pół worka od 2020 roku to 4y– Najwięcej w NFL, a jego 27 worków w ciągu ostatnich dwóch lat to także 4y-Bardzo.

Kiedy stało się jasne, że Eagles nie będą w stanie dojść do warunków kontraktu z Reddickiem, podpisali kontrakt z wolnym agentem Jets, Bryce'em Huffem, na trzyletni kontrakt wart 51 milionów dolarów. W zeszłym roku Huff miał 10 worków. Zagwarantowali także 10 milionów dolarów pensji Josha Sweata za rok 2024. Wraz z Huff, Sweat Brandon Graham powraca na 15y Sezon i ostatni rok 1ulica– Wybór rundy, Nolan Smith, również powracający, było jasne, że nie ma miejsca dla Redicka.

READ  Warriors, Bob Myers są obecnie w separacji w sprawie przedłużenia kontraktu: źródła

Nie było od razu żadnej informacji na temat tego, czy Jets zrestrukturyzowali kontrakt Reddicka, chociaż prawdopodobnie nastąpi to w pewnym momencie.

W ubiegłym roku Redick stał się pierwszym Orłem, który od czasów Trenta Cole’a w 2010 i 2011 roku notował dwucyfrową liczbę sezonów z rzędu.

Jego 27 worków w ciągu ostatnich dwóch sezonów to najwięcej dla Orła w ciągu dwóch lat od 1991 i 1992 roku, kiedy Clyde Simmons miał 32, a Reggie White 29.

Przechodząc z Reddicka do Huffa, Eagles przejdą z gracza z czterema z rzędu dwucyfrowymi workami do gracza z tylko jednym sezonem z 10 workami. Ale 25-letni Huff jest także o cztery lata młodszy od Reddicka.

Riddick jest dziesiątyy Członek zespołu Orłów na rok 2023, który od początku wolnej agencji dołączył do innego zespołu.

DeAndre Swift i Kevin Byard podpisali kontrakt z Bears, Jack Stoll z Giants, Sawa Obita z Bucs, Quiz Watkins z Steelers, Nicholas Morrow z Bills, Jack Driscoll z Dolphins oraz Marcus Mariota i Olamide Zacchios z Chiefs. .

Oprócz tej grupy Fletcher Cox i Jason Kelce przeszli na emeryturę, Avonte Maddox został zwolniony, a Zach Cunningham, Justin Evans, Julio Jones, Shaq Leonard i Bradley Roby zostali niepodpisanymi wolnymi agentami. Dodajmy do tego Terrella Edmundsa, Kentaviousa Street i Christiana Ellisa, którzy rozpoczęli grę w zeszłym roku w Filadelfii, a Eagles zerwali kontakt z 21 zawodnikami, którzy rozpoczęli w zeszłym roku co najmniej jeden mecz.

Reddick stał się pierwszym graczem, który zakończył karierę w Eagles, docierając do Pro Bowl w każdym sezonie z Eagles od czasów Norma Van Brocklina, który był zawodnikiem Pro Bowl w latach 1958, 1959 i 1960.

Subskrybuj Eagle Eye, gdziekolwiek otrzymujesz podcasty:
Podcast Apple | Muzyka z Youtube | Spotify | szew | Sztuka19 | RSS | Obejrzyj na YouTube

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *