Eagles wymieniają Haasona Reddicka na rzecz Jets w zamian za warunkowy wybór – NBC Sports Philadelphia

The Eagles, którzy znajdują się w impasie z napastnikiem Haasonem Redickiem, w piątek przenieśli dwukrotnego Pro Bowlera do Jets w zamian za warunkowy wybór w trzeciej rundzie draftu w 2026 roku.

Wiadomości i szczegóły handlowe zostały po raz pierwszy zgłoszone przez Adama Scheftera z ESPN i potwierdzone przez NBC Sports Philadelphia.

Jeśli Reddick rozegra 67,5 procent snapów w defensywie Jets i osiągnie dwucyfrową liczbę worków, wybór zostanie przyznany zawodnikowi drugiej rundy, poinformował Schefter.

Reddick jest jednym z zaledwie dwóch graczy NFL, którzy w każdym z ostatnich czterech sezonów osiągnęli dwucyfrową liczbę worków. Drugi to Myles Garrett.

Po zanotowaniu zaledwie 7 worków w pierwszych trzech sezonach w Cards, Redick zaliczył 12 worków w Arizonie w 2020 r., 11 w 2021 r. w swoim jedynym sezonie w Panthers, a następnie 16 i 11 w ciągu dwóch lat spędzonych w Eagles.

The Eagles podpisali z Reddickiem trzyletni kontrakt wart 45 milionów dolarów przed sezonem 2022. Pozostał mu rok obowiązywania tej umowy z podstawowym wynagrodzeniem w wysokości 14,25 miliona dolarów. Jego średnia wynosząca 15 milionów dolarów plasuje go na 23. miejscuBadania i rozwój– Zdecydowanie najlepiej opłacany zawodnik Edge Rush w lidze. Jego 50 i pół worka od 2020 roku to 4y– Najwięcej w NFL, a jego 27 worków w ciągu ostatnich dwóch lat to także 4y-Bardzo.

Kiedy stało się jasne, że Eagles nie będą w stanie dojść do warunków kontraktu z Reddickiem, podpisali kontrakt z wolnym agentem Jets, Bryce'em Huffem, na trzyletni kontrakt wart 51 milionów dolarów. W zeszłym roku Huff miał 10 worków. Zagwarantowali także 10 milionów dolarów pensji Josha Sweata za rok 2024. Wraz z Huff, Sweat Brandon Graham powraca na 15y Sezon i ostatni rok 1ulica– Wybór rundy, Nolan Smith, również powracający, było jasne, że nie ma miejsca dla Redicka.

READ  Diamond Sports, właściciel regionalnej sieci sportowej, ogłasza upadłość

Nie było od razu żadnej informacji na temat tego, czy Jets zrestrukturyzowali kontrakt Reddicka, chociaż prawdopodobnie nastąpi to w pewnym momencie.

W ubiegłym roku Redick stał się pierwszym Orłem, który od czasów Trenta Cole’a w 2010 i 2011 roku notował dwucyfrową liczbę sezonów z rzędu.

Jego 27 worków w ciągu ostatnich dwóch sezonów to najwięcej dla Orła w ciągu dwóch lat od 1991 i 1992 roku, kiedy Clyde Simmons miał 32, a Reggie White 29.

Przechodząc z Reddicka do Huffa, Eagles przejdą z gracza z czterema z rzędu dwucyfrowymi workami do gracza z tylko jednym sezonem z 10 workami. Ale 25-letni Huff jest także o cztery lata młodszy od Reddicka.

Riddick jest dziesiątyy Członek zespołu Orłów na rok 2023, który od początku wolnej agencji dołączył do innego zespołu.

DeAndre Swift i Kevin Byard podpisali kontrakt z Bears, Jack Stoll z Giants, Sawa Obita z Bucs, Quiz Watkins z Steelers, Nicholas Morrow z Bills, Jack Driscoll z Dolphins oraz Marcus Mariota i Olamide Zacchios z Chiefs. .

Oprócz tej grupy Fletcher Cox i Jason Kelce przeszli na emeryturę, Avonte Maddox został zwolniony, a Zach Cunningham, Justin Evans, Julio Jones, Shaq Leonard i Bradley Roby zostali niepodpisanymi wolnymi agentami. Dodajmy do tego Terrella Edmundsa, Kentaviousa Street i Christiana Ellisa, którzy rozpoczęli grę w zeszłym roku w Filadelfii, a Eagles zerwali kontakt z 21 zawodnikami, którzy rozpoczęli w zeszłym roku co najmniej jeden mecz.

Reddick stał się pierwszym graczem, który zakończył karierę w Eagles, docierając do Pro Bowl w każdym sezonie z Eagles od czasów Norma Van Brocklina, który był zawodnikiem Pro Bowl w latach 1958, 1959 i 1960.

Subskrybuj Eagle Eye, gdziekolwiek otrzymujesz podcasty:
Podcast Apple | Muzyka z Youtube | Spotify | szew | Sztuka19 | RSS | Obejrzyj na YouTube

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *