Punkty Bengalskie kontra delfiny, fast food: Cincinnati bije Miami; Po prostu wychodzisz z meczu po strasznej kontuzji

Cincinnati Bengals w czwartkowy wieczór odnieśli swoje drugie z rzędu zwycięstwo, wieczorne rekordowe zwycięstwo 2:2 nad Miami Dolphins 27-15. Jednak mecz został przyćmiony przez przerażającą kontuzję, której doznał pomocnik Dolphin Tua Tagovailoa.

Pod koniec drugiej kwarty Tagoviloa został zwolniony przez defensywę bengalskiego Josha Topo i sprowadzając go na ziemię, uderzył go w plecy i głowę na boisko. Tagovailoa natychmiast poczuł wyczuwalny ból, a jego palce przyjęły pozycję szermierczą, mimowolną reakcję na wstrząs głowy. Tagoviloa – któremu kontrowersyjnie pozwolono powrócić do zeszłotygodniowego meczu z Buffalo Bills po tym, jak doznał czegoś, co początkowo określano jako kontuzję głowy, ale później nazwano kontuzją pleców – został przewieziony do lokalnego szpitala w celu przeprowadzenia dalszej oceny. The Dolphins poinformowały, że jest czujny, mówi i czuje swoje kończyny, a transmisja Amazon poinformowała, że ​​oczekuje się, że zostanie wypisany ze szpitala w czwartek wieczorem i wróci do Miami z zespołem.

Tagovailoa odreagował Teddy Bridgewater, który w jego miejsce popisał się znakomitym występem, ale spóźnił się, gdy Dolphins mieli szansę na awans w ostatnich minutach czwartej kwarty. On i tight end Mike Jesicki mieli nieporozumienie, ponieważ Bridgewater rzucił gorącą drogę przeciwko blitzu, ale zobaczył piłkę za głową Jesickiego i w ramiona Von Beale’a, ponieważ Jesicki jechał halą, a rzut był na zewnątrz.

Pod nieobecność Byrona Jonesa, Dolphins zdecydowali, że Xavien Howard będzie obserwował Tee Higginsa przez większość meczu, podczas gdy Ja’Marr Chase podwoił się po drugiej stronie. Strategia była w dużej mierze skuteczna, dopóki Higgins nie pokonał Howarda, tracąc 59 jardów od Joe Burrowa, a następnie musiał opuścić grę z powodu pogarszającej się kontuzji uda/pośladka. Następnie zastępcy Miami zostali pokonani w starciu z Higginsem i Chase’em, którzy później zdobyli decydujący wynik w meczu, dysponując głęboką siłą.

READ  LeBron James Lakersa przegrywa z Clippers z powodu kontuzji uda

Poniżej znajdziesz dania na wynos z tej czwartkowej uczty, gdy Cincinnati Miami trafiło w szeregi niepokonanych. Podsumowanie tej gry można znaleźć na poniższym blogu na żywo.

Dlaczego Bengalowie wygrali?

Ofensywna linia Bengalczyków wykonała świetną robotę, chroniąc w tym Joe Burrowa, znacząco przyczyniając się do 13-punktowej zapory w czwartej kwarcie, która przewróciła Dolphins. Burrow skończył 3 z 6 rzutami na odległość ponad 20 jardów, rzutami na 138 jardów i podaniem przyziemienia z 59 jardów do Tee Higginsa, dając Cincinnati prowadzenie 14-6 pod koniec drugiej kwarty.

Higgins miał wspaniały dzień z siedmioma trafieniami na 124 jardy i to przyłożenie, ale Burrow również rzucił na 287 jardów z dwoma przyłożeniami bez przechwytów. W ostatnich dwóch meczach ma tylko pięć przyłożeń do zera, ponieważ Burrow został zwolniony tylko cztery razy (w tym raz w czwartek).

Kiedy chronisz Norę Cincinnati, punkty trafiają na planszę.

Dlaczego delfiny przegrały?

The Dolphins zaliczyli plusk w czwartej kwarcie bez swojego startowego rozgrywającego, ale ich trzeci turn down i czerwona strefa były poważnie chybione. Miami wygrało 2 z 10 na trzecim miejscu i 1 z 3 na czerwone, uzyskując tylko jedno przyłożenie w tych próbach.

Obrona pozwoliła również Bengalom strzelić gola na obu swoich przedmiotach, które nie klęczały, ponieważ Cincinnati zdobył 167 jardów w ostatniej kwarcie i zdobył 13 punktów. Miami pozwoliło na 7,6 jarda na mecz i zwolniło Joe Burrowa tylko raz w grze, co pozwoliło mu wziąć udział w grze.

punkt zwrotny

Na nieco ponad trzy minuty przed końcem czwartej kwarty i pięcioma punktami, Delfiny prowadziły. Sekundę przegraną, zaledwie sześć jardów od czerwonego, Bridgewater wycofał się i szybko spróbował dostać się do końca ciasnego końca Mike’a Jesickiego w środku pola. Rzut był za Jesickim, a von Bell zdobył drugie przechwycenie tego wieczoru.

READ  CJ Abrams wezwany przez Padres

Następnie Boroughs zdobyli terytorium wroga, a Bengale zwiększyli swoją przewagę do 12 punktów i pięć zagrań później, po wylądowaniu Haydena Hursta z dwóch jardów.

zagrać w grę

Kiedy Tagoviloa wyszedł z urazem głowy i szyi, musiałeś się zastanawiać, jak zareaguje Bridgewater. Pod koniec trzeciej kwarty spojrzał głęboko i znalazł wijące się wzgórze na 64 jardy!

Ta gra ustanowiła bramkę z pola w Miami, co dało delfinom pierwsze prowadzenie w grze.

Sprawdź ten drugi kąt podskakiwania:

Co dalej

Dolphins pozostaną w drodze przez piąty tydzień, mierząc się z rywalizującymi z nimi New York Jets. Jeśli chodzi o Bengale, oni również wyruszą w trasę, odwiedzając Baltimore, aby zagrać w Lamara Jacksona i Kruki w „Sunday Night Football”.