Eddie Cibrian nazywa sprawę Piper Perabo „nieprawdziwą” po twierdzeniu Brandi Glanville

Brandi Glanville twierdziła, że ​​Eddie Cibrian zdradził ją z Piper Perabo. (Zdjęcia: Getty Images)

Eddiego Cibriana Zaprzecza, by miał z nią romans Yellowstone Aktorka Piper Perabo kiedy był żonaty Brandy Glanville. Przedstawiciel Hallmark wydał oświadczenie w środę po tym, jak oskarżenia Glanville’a trafiły na pierwsze strony gazet.

„Przykro mi, że muszę to przetworzyć, naprawdę myślałem, że przebyliśmy tak długą drogę, ale to nie była prawda 19 lat temu i nie jest to prawda teraz” – powiedział Cibrian Yahoo Entertainment. „Tylko dlatego, że ktoś myśli, że coś może być prawdą, nie czyni tego prawdą. To wszystko jest zbyteczne”.

Cibrian i Glanville, którzy mają wspólnych synów, 19-letniego Masona i 15-letniego Jake’a, mieli trudny związek po rozstaniu w 2009 roku, ale w ostatnich latach polubownie się pobrali.

„Przy świątecznym stole czekają na ciebie dobre czasy” – zażartował Cibrian.

Prawdziwe gospodynie domowe z Beverly Hills Ałun trafił na pierwsze strony gazet na początku tego tygodnia, kiedy twierdził Strona szósta że Cyprienne zdradził ją z Perabo, kiedy obaj kręcili w 2005 roku Jaskinia.

Nakręcili razem film [my son] Mason miał około roku, a ja poszedłem na plan, a on był w innym kraju, chyba w Rumunii” – zaczął Glanville. [Perabo] Było mi strasznie źle”.

Glanville podejrzewa romans jej męża brzydki kojot Aktorka.

„Flirtowała z Eddiem, jakby tuż przede mną” – kontynuowała gwiazda reality show. „Byłem jak:„ Czy jestem tutaj? ” Czy jestem jedynym [seeing this]? Co się dzieje? „

Glanville powiedziała, że ​​zaprzyjaźniła się z członkami ekipy, którzy poinformowali ją o tym, co miało się wydarzyć na planie.

„Zaprzyjaźniłam się na planie i słyszałam wiele rzeczy” – kontynuowała, twierdząc, że powiedziano jej „że Piper i Eddie byli w to zaangażowani”.

READ  Horoskop dla Barana na kwiecień 2022 r.

Przedstawiciel Perabo nie odpowiedział na prośbę Yahoo o komentarz.

Glanville powiedziała dalej, że skonfrontowała się z Cibrianem, którego poślubiła w 2001 roku, w sprawie rzekomego romansu, a on przekonał ją, że to nieprawda.

A ja na to: „Dobrze. „Byłam zakochana” – dodała. „Byłam ślepo zakochana w facecie”.

Ostatecznie zdrada Cyprienne jest tym, co zrobiła para. On i Glanville rozstali się w 2009 roku, kiedy zakończył się związek aktora z nim zorza polarna W prasie pojawiła się współgwiazda LeAnn Rimes. Ożenił się z piosenkarką country. Podejrzewa się również, że Cibrian miał romans Zasady Vanderpumpa Współgwiazda Chyna Shay, będąc żoną Glanville’a. Shay i Glanville otwarcie dyskutowali o tym w programie Bravo, ale Cibrian tego nie zrobił.

WIĘCEJ: Brandi Glanville reaguje na konto OnlyFans udostępnione przez byłą współgwiazdę Denise Richards

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *