Elden Ring Player pokonuje każdego bossa, nie dając się trafić

Wydarzyło się coś, co wydawało się niewyobrażalne: gracz Elden Ring pokonał każdego bossa, nie otrzymując ani jednego ciosu. Osiągnięcie osiągnięte przez Twitch Streamer i Elden Ring Runner Challenge genomachino.

W Elden Ring FromSoftware jest 165 bossów, od niektórych łatwiejszych bossów w Limgrave do trudniejszych bossów, takich jak Malenia. GinoMachino zajęło dwa miesiące, aby zaplanować nieszkodliwą ścieżkę, zanim w końcu zakończył wyzwanie 25 października. Warto zaznaczyć, że jest to prawdziwe przeżycie, co oznacza, że ​​jeśli GinoMachino dostał od jakiegokolwiek bossa choćby jedną rysę, musiał zacząć całą grę od początku.

GinoMachino z niedowierzaniem pokonał ostatniego bossa w wyścigu. Świętowanie zwycięstwa o 8:56 Strumień na Twitchupowiedział, „Nie mogę uwierzyć, że to zrobiliśmy… Przyszedłem dzisiaj niepewny siebie, stary.”

Ten wyścig był dla GinoMachino od dawna. na mnie 7 Marca, napisał na Twitterze, „Zakończę Elden Ring wszystkich bossów bez ciosu” i po ponad siedmiu miesiącach w końcu to się stało. Od czasu premiery GinoMachino obsługuje wszystkie rodzaje wyzwań Elden Ring. Na początku tego miesiąca stał się pierwszą osobą Ukończ odcinek Elden, używając tylko gołej pięści.

Podobnie jak w przypadku większości gier FromSoftware, gracze walczą z Elden Ring na różne szalone i zabawne sposoby. Od modyfikacji konsoli Fisher-Price, aby grać w Elden Ring, po korzystanie z Fit Adventure’s Ring -Con, w społeczności Elden Ring nie brakuje doświadczeń. I oczywiście jest „Pozwól mi ją solo”, gracz Elden Ring, który pomógł setkom graczy pokonać najpotężniejszego bossa w grze.

READ  Obrazy z drona przed WWDC Apple Park pokazują obszar demonstracyjny słuchawek, nowy zacieniony wyświetlacz dla przemówienia

Logan Plant jest niezależnym pisarzem dla IGN zajmującym się wiadomościami o grach wideo i rozrywką. Ma ponad sześcioletnie doświadczenie w branży gier z drobnymi liniami w IGN, Nintendo Wire, Switch Player Magazine i Lifewire. Możesz go znaleźć na Twitterze @LoganJPlant.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *