Elden Ring: YouTuberzy znajdują wyczyny w runach hodowlanych

kiedy zaczynasz elden pierścieńNie masz dużo zbroi – przynajmniej dla niektórych klas. Szczerze mówiąc, jesteś słaby w okrutnym świecie. Sposób, w jaki gracze awansują i zwiększają statystyki, to oczywiście zbieranie run. Runy to po części punkty doświadczenia, a po części waluta, a żeby zyskać siłę, musisz zebrać ich dużo.

Zbieranie run to coś, co będzie się działo przez całą grę, nawet jeśli nie będziesz szczególnie się starał. Niektóre czynności i wrogowie – Jak czyszczenie strażników w Ruinach Bramy – Otrzymasz zestaw run. Ale jeśli chcesz bardzo szybko dużo run, będziesz musiał uciec się do kultywacji. Hodowla run.

Oczywiście YouTube już płonie dzięki kreatywnym wyczynom i metodom farmy runów. Powiedział, że YouTuber TagBackTV stworzył film o metodzie, która może zarobić 585 600 run dla graczy na godzinę.

Definiuje metodę w filmie, ale zasadniczo istnieje określony obszar, w którym gracz może uruchomić kamień. Głaz zsunie się z pobliskiego klifu, a gracze zdobędą tysiące run. Potem wracasz do miejsca łaski i robisz to ponownie. I znowu i znowu i znowu. I nie ma walki!

Arekkz Gaming ma kolejny wczesny film elden pierścień Farma Rona. Ten proces wymaga trochę walki, ale jest to stosunkowo prosty proces, aby zdobyć dużo run w krótkim czasie. Każde zabicie w ten sposób daje każdemu z nich 1000 run.

Wielokąt zawiera również Przewodnik dla elden pierścień uprawa run. Nasz przewodnik skupia się głównie na West Limgrave, miejscu startowym dla elden pierścień.

Jeśli szukasz czegoś, co nie jest wyzyskujące i bardziej jak prostą ulepszoną drogę elden pierścieńPortal, Boomstick Gaming, stworzył film z instrukcjami 15-minutowej trasy, aby go pokonać.

Runy! Talizmany są wszędzie!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *