Zamknięcie MLB: Aktualizacje na żywo, ponieważ mówi się, że liga przyjmuje „groźny ton” przed upływem własnego terminu

Zamknięcie narzucone przez właściciela Major League Baseball grozi zaryzykowaniem sezonu zasadniczego. Poniedziałek wyznacza sam termin ligi, kiedy nowy układ zbiorowy musi zostać osiągnięty przed odwołaniem meczów sezonu zasadniczego. Będzie to pierwszy raz od 1995 roku, kiedy rozgrywka w sezonie zasadniczym została wstrzymana. (Sezon 2020 został zmieniony z powodu pandemii.)

Podczas poniedziałkowego spotkania MLB poinformował MLBPA, że jest skłonny opuścić mecze przez miesiąc i przyjął bardziej groźny ton, Raporty Evan Drelish z The Athletic. Na początku tego miesiąca komisarz Rob Manfred powiedział, że brakujące mecze będą „katastrofalnym wynikiem” dla sportu, słowa, które pozostały puste przez ostatnie tygodnie.

CBS Sports udostępniło tutaj harmonogram zamknięcia, ale krótka wersja jest taka, że ​​właściciele ustawiają blokady po wygaśnięciu poprzedniego CBA. Nie byli do tego zobowiązani, ale zostało to opisane jako manewr obronny. Następnie liga czekała ponad sześć tygodni na przedstawienie swojej pierwszej propozycji. Obie strony przeprowadziły od tego czasu szereg osobistych negocjacji, z kilkoma ważnymi kwestiami spornymi, w tym konkurencyjnym podatkiem kredytowym; Przychody z podziału podziału graczy kwalifikujących się do trybu Super Two w ocenianiu; Minimalne wynagrodzenie okresowe. Poniżej znajduje się podsumowanie sytuacji, w których sprawy stoją na drodze poniedziałkowych negocjacji.

Obie strony rozpoczęły negocjacje w poniedziałek o godzinie 10:00 czasu wschodniego w Jupiter na Florydzie. CBS Sports będzie dostarczać aktualizacje na żywo przez cały dzień. Znajdziesz je poniżej.

READ  Skrzydłowy Raheem Sterling: Co plan Pottera oznacza dla napastnika Chelsea?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *