Elon GOAT Token przynosi gigantyczną figurkę piżma do fabryki Tesli w Austin

Zawieszenie

Osoby, które ostatnio spacerowały po Austin, mogły widzieć Elona Muska.

Ale nie prawdziwa osoba. Alternatywnie, mogli zobaczyć rzeźbę głowy Muska na szczycie ciała kozy jadącej na rakiecie, wszystkie przymocowane do przyczepy.

Wraz z czymś, co wydaje się płomieniami wystrzeliwującymi z rakiety, posąg został zamówiony przez firmę kryptowalutową Elon GOAT Token. Firma dostarczała go do Gigafactory Tesli w Austin w sobotę, podczas tego, co nazwano „Goatsgiving”. Statuetka Elon GOAT Token ($ EGT) została stworzona, aby uhonorować „wiele osiągnięć i zaangażowanie w kryptowaluty”, powiedziała firma na swojej wystawie. stronie internetowej. Musk jest właścicielem producenta samochodów elektrycznych Tesla.

Według danych z trackera, w ciągu ostatniego roku $EGT nie odnotowało dużego wzrostu. MonetaRynekKapJednak jego założyciele mieli nadzieję, że posąg Muska zainspiruje przedsiębiorcę do tweetowania o firmie i złożenia nowej oferty za token.

Wysiłki Elon GOAT Token mające na celu dostarczenie statuetki doprowadziły firmę do popularnej strony na Twitterze w USA. piżmo Sprzedany Sieć społecznościowa w zeszłym miesiącu wywołała poruszenie wśród fanów Zwolnieniai Odchodzący reklamodawcy Możliwe zmiany w procesie uzyskiwania a Znacznik wyboru na Twitterze Niebieski.

koszt suma Według Elona GOAT Token, rzeźba Muska jest wyceniana na 600 000 dolarów.To ukłon w stronę sławy miliardera – rakiety reprezentującej SpaceX, którą założył Musk; i dosłowna koza, słowo używane również jako skrót dla „największego wszechczasów”.

Pomimo gwałtownego wzrostu w ostatnich latach, rok 2022 dla kryptowaluty był ciężki. FTX, giełda kryptowalut wyceniana na 32 miliardy dolarów, upadła w styczniu. Ten miesiąc. Jego prezes złożył rezygnację, a firma ogłosiła upadłość, co skłoniło B Dochodzenie O tym, jak cofnąć pracę.

W zeszłym roku miliony dolarów w kryptowalutach skradziony w oszustwach Targetowanie użytkowników operatora giełdy Coinbase.

Dlaczego upadek FTX pogrążył świat kryptowalut w chaosie

READ  Kontrakty terminowe na akcje w USA bez zmian przed kluczowymi danymi o zatrudnieniu: Rynki się kończą

Chociaż „czasy nie były dobre” dla Elon GOAT Token, współzałożyciel Ashley Sansalone powiedział w sobotę w podcaście na Twitterze, że firma przeznaczyła wystarczające środki na ukończenie projektu statuetki.

„Wierzymy, że potencjalna akceptacja przez Elona tego biblijnego prezentu może uwypuklić dolary EEG i przyspieszyć różne inicjatywy” – napisała firma na swojej stronie internetowej.

Elon GOAT Token nie odpowiedział na prośbę The Washington Post o komentarz w sobotę.

Elon Guat Token potwierdził, że po miesiącach budowy i podróży po kraju posąg dotarł do budynku w Austin w tweecie W sobotę po transmisji na żywo z wydarzenia. Musk, który ma 119 milionów obserwujących na Twitterze, publicznie potwierdził projekt dopiero w sobotę wieczorem. Tesla nie odpowiedziała na prośbę The Post o komentarz w sobotę.

Kanadyjski rzeźbiarz Kevin Stone powiedział, że w zeszłym roku otrzymał telefon w sprawie projektu od jego projektanta, Danny’ego Wanga, który ujawnił tożsamość komisarza dopiero po podpisaniu umowy.

Ofiary oszustw związanych z kryptowalutami starają się pociągnąć Coinbase do odpowiedzialności za straty

Początkowo Stone myślał, że tajemniczym klientem jest sam Musk. Nie sądził, że ktoś inny zleciłby tak „szalony projekt”.

Rzeźbiarz rozpoczął pracę nad głową dzieła w styczniu i zakończył ją prawie sześć miesięcy później, po około 600 godzinach pracy. Sam posąg głowy piżma miał sześć stóp wysokości i cztery stopy szerokości i ważył 250 funtów.

Dla Stone’a, znanego z rzeźb ptaków i smoków, projekt był okazją do zrobienia czegoś, czego wcześniej nie robił.

„To było tak szalone, że nie mogłem tego odrzucić” – powiedział. „Po prostu chciałem być tego częścią tylko dlatego, że była to wyjątkowa okazja, aby zrobić coś naprawdę, naprawdę innego”.

Amerykańska firma projektowo-produkcyjna Spectacle zaprojektowała kozy i rakiety na posągu.

W sobotę wieczorem Sansaloni rozpoczął podcast na Twitterze, mówiąc, że on i ci, którzy towarzyszyli mu w podróży, siedzieli około 150 stóp od Gigafactory, gdzie ochrona poprosiła ich o przeniesienie ze względów bezpieczeństwa.

READ  Zwyżki na giełdzie załamują się, gdy Fed Powell sugeruje wolniejsze wzrosty, ale szczytowa podwyżka stóp

Sansalone powiedział, że statua Elon GOAT Token zawsze „miała być zabawna”, miała rozśmieszyć Muska i że firma kryptograficzna próbowała zrobić to samo, co dyrektor generalny Tesli, mimo że była „mała w porównaniu”.

Gdy w sobotę w Austin zaczęło zachodzić słońce, nie było jasne, czy Musk pozwoli posągowi pozostać.

„Nie wychodzimy” – powiedział Sansaloni pod koniec strumienia. „Zobaczymy, jak to pójdzie. Poczekamy tutaj.”

W tle transmisji audio na Twitterze słychać krzyki ludzi: „Elon Musk, chodźmy! Elon Musk, chodźmy!”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *