Elon Musk grozi przeniesieniem konta NPR na Twitterze do „innej firmy” — Deadline

Elon Musk nadal kpi z NPR i podobno grozi teraz przeniesieniem swojego konta na Twitterze do „innej firmy”.

Reporter Udostępnił Bobby Allen W serii e-maili do dyrektora generalnego platformy mediów społecznościowych Musk zasugerował, że mogliby przenieść swoje konto na kogoś innego.

„Więc czy NPR ponownie zacznie publikować na Twitterze, czy @NPR powinien zostać przeniesiony do innej firmy?” — zapytał Musk w e-mailu do Allena.

NPR opuściło Twittera w kwietniu po tym, jak do ich profilu dodano „fałszywą i wprowadzającą w błąd” etykietę „media sponsorowane przez rząd”. Musk później usunął etykiety ze stron serwisów informacyjnych na Twitterze po reakcji.

„Oczywiście naszą polityką jest recykling bezczynnych uchwytów”, powiedział Musk NPR w innym e-mailu. „Ta sama zasada dotyczy wszystkich kont. Nie ma specjalnego traktowania NPR.

Musk działałby wbrew obecnej polityce Twittera, która opiera się na braku aktywności konta w oparciu o logowanie, a nie tweetowanie. NPR nie tweetowało od 12 kwietnia, ale mogą zachować konto, dopóki się nie zalogują, zgodnie z aktualnymi warunkami korzystania z usługi.

„Podczas rejestracji konta zachęcamy ludzi do aktywnego logowania się i korzystania z Twittera. Aby konto było aktywne, należy logować się co najmniej raz na 30 dni. Konta mogą zostać trwale usunięte z powodu dłuższych okresów braku aktywności” – czytamy. Zasady dotyczące nieaktywnych kont na Twitterze.

Zapytany przez reportera NPR, który może przejąć konto na Twitterze, Musk odpowiedział: „National Pumpkin Radio”.

READ  Raquel Lewis powiedziała, że ​​romans z Tomem Sandovalem zaczął się po trasie koncertowej Vanderpump Rules.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *