Eric Dane opowiada o tym, dlaczego został „wyrzucony” z „Grey’s Anatomy”

Eric Dane otwarcie mówi, że został spisany na straty anatomia Greya Po sześciu sezonach grania w doktora Marka Sloana, znanego jako McStimmy, w przebojowym serialu ABC. (Spoilery poniżej!)

Aktor został wprowadzony pod koniec drugiego sezonu jako gwiazda gościnna. Stał się regularną postacią w trzecim sezonie po otrzymaniu pozytywnych opinii za swój pierwszy występ. W kolejnych sezonach Sloane stał się ulubieńcem fanów, ale po katastrofie lotniczej pod koniec ósmego sezonu okazało się, że ulegnie kontuzjom i umrze na początku dziewiątego sezonu.

Danny powrócił do serialu na krótko w sezonie 17, kiedy Meredith (Ellen Pompeo) była w śpiączce spowodowanej przez Covid-19 i na fikcyjnej plaży odwiedzali ją Sloane, jej siostra Lexie Gray (Chyler Leigh), jej mąż Derek Shepherd (Patrick Dempsey) ), George’a O’Malleya (TR Knight) i Andrew D. Luca (Giacomo Gianniotti).

the trans Aktor zatrzymał się Daxa Sheparda Podcast dotyczący krzesła Na początku tygodnia ujawnił, że nie zdecydował się specjalnie na odejście anatomia Greya Kiedy jego nazwisko zostało przekreślone.

„Myślę, że zostałem porzucony” – powiedział gospodarzowi, wyjaśniając, że zmagał się wówczas z uzależnieniem. „Nie pozwolili mi z tego powodu odejść, chociaż to z pewnością nie pomogło. Zacząłem, jak większość aktorów, którzy spędzali dużo czasu w serialu, stawać się zbyt kosztownym dla stacji. A sieć wie, że serial zrobi to, co ma zrobić, bez względu na to, kogo w nim zatrzymają.” Dopóki mają swoją szarość, wszystko jest w porządku.

Kontynuował: „Nie byłem tą samą osobą, którą zatrudnili. Więc zrozumiałem, kiedy mnie wypuszczono. I Shondę [Rhimes] To było naprawdę wspaniałe. Chroniła nas zawzięcie. Otwarcie nas chroniła. Szczególnie nas chroniła. …Ale mogłem zostać zwolniony. To nie było ceremonialne powiedzenie w stylu: „Zostałeś zwolniony”, ale raczej „Nie wrócisz”.

READ  Poznaj lekkomyślnego policjanta z pokolenia Z, który aresztował Justina Timberlake'a za DWI

W szczytowym okresie swojej sławy popielaty„Dan zgłosił się na odwyk z powodu uzależnienia od środków przeciwbólowych, a także przez lata zmagał się z depresją. Opowiedział, że kiedy dołączył do programu, był trzeźwy przez trzy lub cztery lata, więc był w stanie odróżnić to, co było prawdziwe, a co nieprawdziwe, ale ogólnie rzecz biorąc, nie sądzi, że dobrze poradził sobie ze sławą, która się z tym wiązała.

„Jeśli wziąć pod uwagę całe osiem lat anatomia Greya„Byłem w szoku dłużej, niż przestałem pić. Wtedy wszystko zaczęło się dla mnie przybierać na gorsze” – wyjawił, dodając, że nagła popularność mogła mieć wpływ na jego nawrót. „To było przytłaczające i chyba chciałam po prostu udawać, że tak nie jest i że nie przeszkadza mi to. Zachowuj się, jakbyś był w takiej sytuacji, ale cię tam nie było”.

Dane jest obecnie grany przez Cala Jacobsa transojciec Nate’a Jacobsa (Jacob Elordi) i jedna z niewielu dorosłych postaci w serialu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *