Erin Moriarty opuszcza Instagram po krytyce Megyn Kelly – The Hollywood Reporter

Chłopcy Aktorka Erin Moriarty ogłosiła w czwartek, że odchodzi z Instagrama po oskarżeniach Megyn Kelly, że Moriarty przeszedł operację plastyczną.

„Wszyscy doświadczamy przemocy przez całe życie, ale byłam przerażona i poczułam, że zasługuję na to, aby poświęcić chwilę, aby zająć się tymi problemami”. Moriarty napisał W długim artykule składającym się z dwóch slajdów. „Otrzymanie wiadomości o filmie, który jest tak obrzydliwie fałszywy, przynoszący efekt przeciwny do zamierzonego do tego stopnia, że ​​jest mizoginicznym filmem, na którym Megyn Kelly komentuje po drodze, jest dla mnie przerażone, gdy wiem, jak powszechny jest ten problem”.

Kelly wyemitowała odcinek z Codzienny drutMichael Knowles w odcinku swojego podcastu z 17 stycznia nazwała chirurgię plastyczną „chorobą społeczną”, a Kelly stwierdziła, że ​​Moriarty jest przykładem osoby „uzależnienej” od chirurgii plastycznej. Następnie Kelly pokazała zdjęcie Moriarty'ego, które według niej było „stosunkowo nowe” i opisała je jako „słodką, piękną, normalną dziewczynę”, po czym pokazała nowsze zdjęcie Moriarty'ego wyglądającego zupełnie inaczej.

„Pomyślałam: «Czy to twarz wygenerowana przez sztuczną inteligencję?» Ale wygląda realistycznie” – powiedziała. – Zrobiła to sobie.

W swoim poście na Instagramie Moriarty potwierdziła, że ​​była „przerażona” reakcjami na wideo Kelly, nazywając je „najlepszym przykładem” molestowania, które „złamało mi serce”.

„Media społecznościowe umożliwiły mi nawiązanie kontaktu z fanami” – napisał Moriarty. „Możliwość współpracy z markami, w które wierzę, a często także dzielenia się markami, w które wierzę, na poziomie freelancera i tak dalej. Aby dzielić się wiadomościami i aktualizacjami. Postanowiłem jednak włożyć swoją energię w pracę nad moją firmą”.

„Straciłam przywilej prowadzenia tego konta. Możesz więc wierzyć, w co chcesz” – kontynuowała aktorka. „Ale nie ma usprawiedliwienia dla tych okropnych zarzutów, słownych obelg, które musiałam usunąć, i naprawdę fałszywych informacji, które jest wykorzystywane do realizowania ekshibicjonistycznego przesłania feministycznego. „Nie musisz mi wierzyć, kiedy mówię, że te filmy są całkowicie fałszywe, ale sposób, w jaki o tym mówiono, sposób, w jaki ze mną rozmawiałeś, nie przyjmę tego”.

READ  Greta Gerwig, Christopher Nolan i więcej – The Hollywood Reporter

Przeczytaj Moriarty'egoS Pełne oświadczenie tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *