Ethan Page zdobywa mistrzostwo NXT na Heatwave 2024

Główne wydarzenie NXT dziś wieczorem (niedziela, 7 lipca 2024) gorąca fala Podczas wydarzenia na żywo w Scotiabank Arena w Toronto, Ontario, Kanada, Trik Williams obronił tytuł NXT Championship na gali Fatal 4-Way z udziałem debiutanta Je’Vona Evansa, potężnego Shawna Spearsa i nowicjusza Ethana Page’a.

Pierwotnie miał to być pojedynek pojedynczy pomiędzy Williamsem i Evansem, ale Page i Spears dotarli na mecz. Wiadomo było jednak, kto będzie gwiazdą tego meczu:

Tak, to ten facet.

Ale on nie jest już bohaterem.

Trudno uwierzyć, jak to się stało.

Mecze Fatal Four-Way są zawsze chaotyczne, po prostu ze względu na liczbę zapaśników w tej cholernej walce, ale ta walka była mistrzowską klasą szybkich zapasów. Zwłaszcza Evans miał wyjątkowy mecz, latając po całym ringu – i poza nim – i wykonując naprawdę świetną robotę.

Jest rozważane:

Jest rozważane:

O mój Boże naprawdę.

Pod koniec tego meczu, jeśli nie już, stało się jasne, że Evans to wyjątkowy facet z przed sobą świetlaną przyszłością, zarówno w NXT, jak i w głównym rosterze.

Ale w końcu Williams oddał Trick Shot Evansowi, a następnie kolejny Page, który upadł na Evansa, podczas gdy Spears wyciągnął Trick Williego z ringu, uniemożliwiając im przerwanie walki. To dało Pageowi pierwsze mistrzostwo w NXT.

niesamowity.

Zdobądź pełne NXT gorąca fala Wyniki i relacje z każdego meczu na karcie, klikając tutaj.

READ  Ojciec Taylor Swift, Scott Swift, został oskarżony o napaść na fotografa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *