Protokół NEAR rejestruje 450 milionów transakcji i 12,3 miliona adresów

  • Protokół NEAR odnotował 450 milionów transakcji i 12,3 miliona unikalnych adresów.
  • Zwiększone zaangażowanie użytkowników zmieniło nastroje na rynku

Protokół NEAR przyciągnął uwagę szerszej społeczności kryptowalut po ogromnym wzroście liczby nowych transakcji i adresów.

Według jednego z analityków, w ciągu ostatnich dwóch miesięcy liczba adresów NEAR wzrosła. diament, Poinformowała o tym rozwoju wydarzeń na X (dawniej Twitterze), mówiąc:

„W czerwcu @NEARProtocol porównano do popularnych sieci 1 pod względem liczby aktywnych adresów (16,9 mln 1 w tanich opłatach).

Odpowiednio, druga stronaOficjalna strona X wspomniała również o szybkim rozwoju NEAR. I ogłosili,

„Liczba nowych użytkowników @NEARProtocol przekroczyła tempo wzrostu w zeszłym roku w każdej innej serii. NEAR jest obecnie numerem 2 pod względem całkowitej liczby nowych użytkowników od początku 2023 r.”

źródło: Flipside

Zwiększona aktywność w zakresie transakcji i adresów pomogła cenom NEAR odrobić straty po ostatnich stratach.

W miarę wzrostu wskaźników uczestnictwa byki starają się pokonać opór. Doprowadziło to do łącznej liczby 450 milionów transakcji i 227,7 miliona unikalnych użytkowników. W czerwcu NEAR przyciągnął 12,3 mln nowych adresów, a w maju 5,8 mln.

Co motywuje zaangażowanie użytkowników?

Różne czynniki odegrały kluczową rolę w zwiększeniu przyjęcia i wykorzystania. Po pierwsze, rozwój laboratorium badawczo-rozwojowego NEAR AI ma na celu promowanie prostej, bezpiecznej i skalowalnej technologii.

Obiecujący potencjał sztucznej inteligencji odegrał kluczową rolę w przyciąganiu użytkowników i pozycjonowaniu NEAR jako kluczowego gracza w integracji sztucznej inteligencji i blockchain.

Ponadto protokół NEAR ma inne innowacje, takie jak podpisy na łańcuchu i integracja portfela Here. Te ulepszenia i integracje pomogły NEAR poprawić komfort użytkowania i uczynić go bardziej dostępnym dla wielu użytkowników.

Jaki wpływ ma to na wykresy cenowe?

W chwili pisania tego tekstu cena NEAR wynosi 4,74 USD, po wzroście o 5,27% w ciągu 24 godzin. W tym samym okresie wolumen obrotu spadł o 51,75%.

READ  Akcje szybują w górę przed przemówieniem Powella Jacksona Hole'a

Analiza AMBCrypto wskazuje, że trend spadkowy NEAR słabnie, co stawia go w sytuacji odwrócenia.

Patrząc na Indeks Przepływu Pieniężnego, stwierdzamy, że w chwili pisania tego tekstu znajdował się on na poziomie 56. Wskaźnik ten wskazuje, że do altcoina wpływa więcej pieniędzy niż odpływa. Chociaż liczba ta jest umiarkowana, wskazuje na wzrost presji zakupowej w miarę wzrostu funduszy kryptograficznych.

Źródło: Tradingview

Podobnie wskaźnik MACD pokazuje możliwe odwrócenie. Wykres MACD znajduje się powyżej zera przy poziomie 0,016, podczas gdy linia MACD znajduje się powyżej linii sygnałowej. Pokazuje to, że dynamika spadkowa słabnie, co zwykle ma miejsce po odwróceniu trendu wzrostowego.

źródło: Coinglass

Wreszcie, nasza analiza szkła monetarnego pokazuje, że przepływ netto NEAR był w dużej mierze ujemny w ciągu ostatnich siedmiu dni. W momencie publikacji napływ środków netto wyniósł -940,42 tys. dolarów.

Wartość ujemna wskazuje, że inwestorzy planują trzymać monetę w dłuższej perspektywie, co wskazuje na pewność co do przyszłego potencjału altcoina.

Czy NEAR zmierza w górę?

Cena NEAR na wykresach tygodniowych spadła o 5,56%. Jeśli trend spadkowy się utrzyma, spadnie do kolejnego poziomu wsparcia, w okolicach 4,15 dolara.

Jeśli jednak duże transakcje i zwiększona liczba aktywnych adresów pozytywnie wpłyną na ruchy cen i odwrócą się doświadczenia rynkowe, ceny będą próbowały osiągnąć poprzedni poziom oporu w okolicach 5602 USD.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *