Ezra Miller próbuje uratować Flasha podczas spotkania z Warner Bros. — The Hollywood Reporter

Był to jeden z najbardziej znaczących tygodni w historii DC. Warner Bros. Wygląda na to, że znaleziono Discovery Manager Przejąć prowadzenie Filmowe i telewizyjne przedsięwzięcia tego wydziału. tam Obrzędy pogrzebowe W przypadku anulowanego filmu Zła dziewczyna. I to Przenoszenie dużych namiotów Aquaman i Zaginione Królestwo I Shazam! Gniew bogów Nowo nabyte studio ujawniło pod stopami ruchome piaski.

Pośród całego zamieszania w tym tygodniu na parkingu Burbank, można było łatwo przegapić chodzenie po biurach i odwiedzanie zebrania najwyższej rangi. Ale to jest to Ezra Millergwiazda głośnego filmu Warners, BłyskA ich agent CAA, Scott Metzger, zrobił to w środę – tego samego dnia a Zła dziewczyna Pokaz odbył się.

Miller, który używa zaimków oni/oni, i ich agent spotkali się z nowymi dyrektorami filmowymi Warner Bros. Michaelem De Lucą i Pamelą Abdi, aby porozmawiać nie tylko o tym, co robić, ale co robić. Błysk23 czerwca 2023 r. Data premiery, ale potwierdzili swoje zaangażowanie w film i przeprosili za zwrócenie uwagi na produkt i firmę.

Miller jest tam od dwóch lat Centrum aresztowań i kontrowersjiKulminacją było 15 sierpnia, kiedy aktor ogłosił, że szukał pomocy w kwestiach zdrowia psychicznego. powiedział aktor W ówczesnym oświadczeniu powiedział: „Chciałbym przeprosić wszystkich za troskę i zdenerwowanie, które spowodowało moje przeszłe zachowanie”.

Według źródeł Miller obiecał szukać pomocy po tym, jak dowiedział się, że De Luca i Abdi rozważają wszystkie opcje. Błysk, w tym anulowanie filmu o wartości 200 milionów dolarów, jeśli sytuacja się nasili z Millerem. Chociaż mówiono, że aktor nie zważa na strumień negatywnych nagłówków, myśl o odwołaniu filmu skłoniła go do działania. Źródło mówi: „Dbają o Flash. To jedna z ich ulubionych postaci do grania.

Szczegóły spotkania nie zostały ujawnione, ale Miller po raz pierwszy rozmawiał z De Lucą i Abdim, który na początku lipca kierował działem filmowym i pozyskiwał w DC listę filmów na różnych etapach postprodukcji. Aktor przeprosił i potwierdził swoje zaangażowanie zarówno w opiekę, jak i produkcję.

READ  Sędzia federalny zabronił Departamentowi Obrony ukarania sił marynarki wojennej za odmowę szczepienia.

Warners nie miał komentarza, a przedstawiciele Millera nie mogli uzyskać komentarza.

Ta akcja przychodzi jako praca BłyskWyreżyserowany przez Andy’ego Muschiettiego, dyrektor generalny Warner Bros. Discovery, David Zaslau, nie zmienił daty premiery i posuwa się pełną parą, mimo że Warners naciska na to w tym tygodniu. Shazam! Gniew bogów W 2022 i Aquaman 2 Od marca 2023 do Bożego Narodzenia tego roku. (Aquamana Pchnięty ze względu na potrzebę długiego pasa startowego, aby uzyskać intensywne i złożone efekty wizualne Shazam! Odszedł z molocha tydzień przed datą Avatar: Droga Wody.)

Według źródeł, w przyszłym tygodniu kompozytor Benjamin Wallfisch poprowadzi sesję muzyczną w londyńskim Abbey Road Studios. Prace nad efektami wizualnymi trwają i zostaną zakończone do końca roku.

Po miesiącach nagłówków o Millerze nastrój się poprawił Błysk Mimo że film wciąż ma wiele do zrobienia przed jego ostateczną datą premiery, jest o wiele więcej nadziei, niż było od jakiegoś czasu. Nadal, Film otrzymał wysokie noty w pokazach testowych, ponieważ filmy Christophera Nolana o Batmanie, kierownictwo i twórcy wierzyli, że mają składniki, aby sprostać tym ocenom i osiągnąć sukces krytyczny i kasowy.

— Carolyn Giardina przyczyniła się do powstania tej historii.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *