Fallout New Vegas Mod dodaje system wiadomości online Elden Ring

Sceneria

zrzut ekranu: Bethesda / TommNieskończony / Kotaku

Jedna z najfajniejszych części elden pierścień Czy możliwość zostawiania wiadomości dla innych graczy w dużym otwartym świecie gry. Możesz ostrzegać ludzi przed wrogami, wskazywać na skarby lub trollować ludzi głupimi żartami lub kłamstwami. A teraz ktoś dodał tę funkcję do Fallout Nowe Vegas Poprzez modyfikację do wersji gry na PC.

Jak to zauważyłem gry komputeroweA „Budowanie mostów” to nowa modyfikacja Fallout: Nowe Vegas To byłeś tyładowarka do Mody Nexusa Wcześniej w tym tygodniu. Building Bridges to niestandardowy dodatek do gry stworzony przez moddera Tomminfinite, który pozwala Nowe Vegas Gracze zostawiają proste wiadomości tekstowe w świecie, które inni gracze mogą następnie odkryć online, zakładając, że mają również zainstalowany mod.

Jeśli go zainstalowałeś, budowa mostów Pozwala umieścić do 20 wiadomości w dowolnym miejscu na świecie Nowe Vegas. (Chociaż możesz awansować i odblokować możliwość umieszczania większej liczby liter.) Te litery mogą zawierać 115 symboli i pojawiać się w grach innych graczy jako stare kartki papieru.

tak jak w elden pierścieńmożesz oceniać znalezione wiadomości Fallout: Nowe Vegas podczas korzystania z tego trybu. Im wyższa ocena Twoich wiadomości, tym więcej funkcji odblokujesz w trybie. Możesz w końcu osiągnąć 12 poziom, co pozwala na umieszczenie w nim do 31 liter Nowe Vegas Te wiadomości wyższego poziomu mogą zawierać więcej znaków.

Twórca moda ma pewne zasady dotyczące tego, jakie wiadomości mogą zostawiać gracze, jak pokazano poniżej:

  • Polityka IRL w jakikolwiek sposób. To nie jest platforma do tego
  • obrażanie ludzi
  • Rasizm
  • Opublikuj dane osobowe o sobie lub o kimkolwiek innym
  • Niewłaściwa zawartość

Naruszenie jednej z tych zasad może uniemożliwić pobieranie jakichkolwiek wiadomości w przyszłości.

Oczywiście tryb wymaga połączenia z Internetem, ale powinien działać dobrze z innymi Fallout: Nowe Vegas Modyfikacje Ze względu na sposób generowania i pobierania wiadomości nie zwiększy to rozmiaru pliku zapisu gry ani nie wpłynie na wydajność.

Ten tryb sprawia, że ​​żałuję, że wszystkie gry nie mają opcji pozostawiania wiadomości innym graczom. To prosty sposób na sprawienie, by światy gry wydawały się bardziej żywe i mniej statyczne. Poza tym, kto nie lubi puszczać głupiego żartu lub nakłaniać kogoś do skakania z urwiska?

READ  Hollow Knight: Silksong się spóźnia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *