Fani Overwatch 2 już oswoili się z nowym niebinarnym bohaterem

Grafika koncepcyjna projektu.

zdjęcie: Rozrywka Blizzarda

Monitorowanie 2'S Sezon 9 dobiega końca, a kiedy 16 kwietnia rozpocznie się sezon 10, w strzelance bohaterskiej nastąpi kilka ważnych zmian.Wszyscy bohaterowie nie będą już zamknięci za linią bitwy Gra otrzyma nowy, dedykowany jej sklep Legendarne skórki Tylko. Ale Monitorowanie 2 Otrzymuje także nowego bohatera zadającego obrażenia Podejmij ryzyko, pesymistyczna, oparta na kopaniu, niebinarna osobowość, która może zakopać się pod ziemią i wrócić, oddychając bezpośrednio na cel. Chociaż właśnie widzieliśmy Zdjęcia koncepcyjne Dla osobowości w pracy, Obserwacja i kontrola Społeczność naprawdę je akceptuje i żartuje na ich temat, które rozprzestrzeniają się po fandomie niczym pożar. Zanim Venture towarzyszył ładunkowi lub pomógł przesunąć barierę, uważano je za pożeracze skał.

Żart zaczął się dość niewinnie. Niektóre Fani zwrócili na to uwagę Projekt Wyszczerbione zęby W swojej koncepcji artystycznej, a potem doszli do logicznego wniosku, że zepsuli ją o coś. Ponieważ cały ich zestaw i projekt opierał się na kopaniu i wierceniu, gracze wpadli na absurdalny pomysł, że zjadają kamienie. Po złożeniu wniosku, Obserwacja i kontrola Fani powinni popracować nad przekształceniem pomysłu w świetną grafikę i dowcipy.

Chociaż Venture jest prawdopodobnie zbyt blisko premiery, aby zespół Blizzarda mógł wdrożyć ten żart w przekomarzanie się przed grą, Monitorowanie 2 Deweloperzy w przeszłości i teraźniejszości wspierali to zbiorowe prawo.

Lokalizacja projektu znajduje się w Al-Shamila Obserwacja i kontrola Świat jest w tym momencie niejasny, ale mówi reżyser gry Aaron Keller I oznajmił Zespół planuje w przyszłości opublikować więcej informacji na temat swojej historii w sposób „bardzo różniący się od dotychczasowego”. [Blizzard has] Robiono to już wcześniej.” Cokolwiek to jest Obserwacja i kontrola Wygląda na to, że historia posuwa się do przodu, a teraz, gdy Blizzard tego dokonał, będzie sporo do zrobienia Podobno odwołała zaplanowane misje fabularne.

READ  „Symulator molestowania seksualnego” w Overwatch 2 powrócił na krótko

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *