Jeff Lurie z Eagles chce, aby Jalen Hurts i Nick Sirianni pozostali autentyczni – NBC Sports Philadelphia

ORLANDO na Florydzie – właściciel Eagles, Jeff Lurie, jest orędownikiem autentyczności.

Zwłaszcza w przypadku jego głównego trenera i rozgrywającego franczyzy.

Podczas swobodnego upadku Orłów pod koniec sezonu 2023 na ławce rezerwowych pojawiło się mnóstwo zdjęć Jalena Hurtsa z kamienną twarzą czy dzikiego Nicka Sirianniego.

Dwie strony spektrum, obie autentyczne.

„Tak właśnie jest” – Lowry powiedział o Hurts. „Najgoriej jest mieć 24 lub 25 lat i próbować być kimś. Bądź autentyczny taki jak on. Jest doskonałym, doskonałym przykładem. Są chwile na stoicyzm.

„Kiedy mieliśmy bilans 10-1, ludzie mówili, że to dzięki stoicyzmowi i spokojowi Jalena podczas burzy, we wszystkich zaciętych meczach prowadziliśmy 10-1, a potem kilka przegraliśmy i pomyślałem: „Och, może nie jest to pewne”. czy cokolwiek innego. Podoba mi się to, jaki jest Jalen. Myślę, że ma swój własny styl.

To, co powiedziała Laurie, jest z pewnością prawdą. Większość ludzi postrzegała spokojną postawę Hurtsa jako wielką zaletę, gdy zespół odniósł sukces. Kiedy jednak w zeszłym sezonie sytuacja zaczęła się pogarszać, pojawiły się doniesienia, że ​​niektórzy chcieli, aby Hurts mieli zewnętrznego lidera. Hej, może to by pomogło.

Zespół Hurts nie grał dobrze przez cały 2023 rok, ale z drugiej strony nikomu się to nie udało. Właśnie dlatego Orły przegrały sześć z ostatnich siedmiu meczów. Jednak we wtorek Lowry udzielił Hurts silnego wotum zaufania.

„Zamierza się do tego dostosować i przewodzić, ponieważ naprawdę szanowano go za to, kim jest” – powiedział Lowry. „Masz zawodnika, który ma 25 lat. Myślę, że chcesz wzmocnić jego tożsamość, a nie próbować kształtować go na kogoś, kim nie jest. On jest wyjątkowym liderem. „

Lowry jest najważniejszą osobą odpowiedzialną za organizację i we wtorek na spotkaniach właścicieli NFL w Orlando nawoływał do zachowania autentyczności. Hurts ma dopiero 25 lat i wciąż może się rozwijać i zmieniać, ale wygląda na to, że Lurie nie chce, aby Hurts odgrywał rolę w tym, jak według niektórych powinien wyglądać lub brzmieć dobry lider. Laurie chce, żeby Hurts był sobą.

READ  Wyniki futbolu uniwersyteckiego, rankingi, najważniejsze informacje: Ohio State, USC wśród 10 najlepszych drużyn, które wystartują w trzecim tygodniu

Chce też, żeby Sirianni był sobą… przez większość czasu.

Ognisty trener zyskał reputację dzięki wielokrotnym dmuchaniu uszczelki w linię boczną. Czasownik ten czasami wydaje się nieco słaby.

„Myślę, że przede wszystkim jednym z aspektów, który czyni Nicka naprawdę dobrym, jest to, że jest autentyczny. Nie powstrzymuje się przed niczym” – powiedział Lowry. „A to czasami może mieć również negatywne skutki. Na marginesie nie chcesz wywołać gniewu sędziów. Zawsze się martwię, wiesz, chcę, żeby sędziowie rzetelnie nas potrząsali, więc nie chcę, żeby zareagował przesadnie. Ale kocham jego pasję.

„Myślę więc, że zdaje sobie sprawę, że posunięcie się za daleko w swojej pasji może przynieść efekt przeciwny do zamierzonego, ale nie chcesz przerywać tam, skąd ta pasja się bierze. Musisz więc znaleźć złoty środek. Myślę, że on chce znajdź dla niego idealne miejsce. Chociaż uwielbiam jego pasję.

Sirianni rozpoczyna swój czwarty sezon w roli głównego trenera i przez większość swojego życia interesuje się piłką nożną. Nie jest więc tak, że z dnia na dzień zmieni swoją osobowość. Nawet Sirianni przyznał, że czasami był „bardzo zdenerwowany” na ławce rezerwowych, więc słowa Lowry'ego nie będą szokiem.

Subskrybuj Eagle Eye, gdziekolwiek otrzymujesz podcasty:
Podcast Apple | Muzyka z Youtube | Spotify | szew | Sztuka19 | RSS | Obejrzyj na YouTube

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *