Fani Rams przejmują kontrolę nad LA po wygranej Super Bowl

Policja z Los Angeles ogłosiła nielegalne zgromadzenie w niedzielę wieczorem po tym, jak „gwałtowni i destruktywni” fani Los Angeles Rams wywołali chaos na ulicach śródmieścia po tym, jak Super Bowl pokonał Cincinnati Bengals.

uroczystość zamienił się w bałagan w pobliżu 11th Street i Hope Street, kiedy fani zapalili fajerwerki wewnątrz autobusu miejskiego i ozdobili na zewnątrz graffiti, według Reporter Los Angeles Times Kevin Rektor.

W innej dzikiej scenie uchwyconej kamerą dziesiątki fanów świętują pośród zatrzymanego ruchu, podczas gdy niektórzy wskakują na dach żółtej taksówki.

Według materiału filmowego, jeden z mężczyzn uderzył nawet w dach kabiny pomarańczowym stożkiem konstrukcyjnym przed skokiem. Wysłane przez Prezenterka Fox Los Angeles, Marla Telles.

„Jesteśmy świadkami brutalnego i destrukcyjnego zachowania dużych tłumów w centrum Los Angeles” – napisał na Twitterze Departament Policji Los Angeles.

Wydaliśmy kilka rozkazów rozproszenia i mamy dużą obecność policji. Ktokolwiek jest częścią tych tłumów, przestrzegaj wszystkich rozkazów odwrócenia uwagi i natychmiast oczyść ulice”.

Według informacji, w pewnym momencie funkcjonariusze wystrzelili pociski, aby rozproszyć hałaśliwy tłum do wideo Zastrzelony przez rektora uczelni.

Po drugiej stronie miasta we wschodnim Los Angeles osoba została zastrzelona podczas obchodów Super Bowl, CBS Los Angeles wzmiankowany. Stan ofiary był nieznany.

Policja w Los Angeles nie ogłosiła od razu żadnych aresztowań wynikających z niesfornego zachowania kibica.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *