Film o chorobie Kate Middleton, który wyciekł z Pałacu Kensington po ujawnieniu jej diagnozy: raport

rodzina królewska

Film, w którym Kate Middleton ogłasza nowotwór, został opublikowany w pośpiechu po tym, jak wyciekła informacja o jej diagnozie.Studia BBC

Mówi się, że Pałac Kensington szybko opublikował wideo przedstawiające Kate Middleton chorującą na raka po tym, jak wyciekła informacja o jej diagnozie.

Źródło bliskie tematowi Powiedział Daily Mail W poniedziałek Pałac próbował wyprzedzić tę wiadomość po tym, jak anonimowa osoba odkryła stan zdrowia księżnej Walii.

Według gazety pałac nie był zaniepokojony nieobecnością Middletona w kościele w wielkanocny poranek, wywołującą zamieszanie, ale uzyskanymi informacjami.

W poniedziałek Daily Mail doniósł, że Pałac Kensington próbował zaradzić wyciekowi, publikując wideo księżnej Walii. Studia BBC
Choć nie jest jasne, skąd wzięły się te informacje, osoba mająca dostęp do informacji poufnych przekazała agencji, że pałac zaniepokoił się, że ktoś dowie się o stanie matki trójki dzieci. AP

Źródło nie wyjaśniło, czy wyciek nastąpił z londyńskiej kliniki – gdzie księżniczka przeszła w styczniu operację brzucha – czy skądś – twierdzi źródło.


Więcej informacji z Page Six, który tak lubisz…


22 marca Middleton ujawniła diagnozę raka po miesiącach spekulacji fanów i dzikich teorii spiskowych na temat jej miejsca pobytu.

W rozdzierającym serce filmie 42-latka wyjaśniła, że ​​jest na wczesnym etapie chemioterapii, twierdząc, że diagnoza była „wielkim szokiem” dla niej i jej męża, księcia Williama.

Źródło nie sprecyzowało, czy przeciek pochodzi z miejsca, w którym księżniczka przeszła operację brzucha w londyńskiej klinice. Obrazy Getty’ego
Middleton ujawniła swoją diagnozę 22 marca. Obrazy Getty’ego

Opowiadając o swoich przeżyciach, powiedziała zebranym: „W styczniu przeszłam w Londynie poważną operację jamy brzusznej i wtedy wydawało się, że moja choroba nie jest nowotworowa. Operacja zakończyła się sukcesem.

„Jednak badania po operacji wykazały obecność nowotworu, dlatego mój zespół medyczny doradził mi, abym przeszła kurs chemioterapii zapobiegawczej i jestem obecnie na wczesnym etapie tego leczenia.

Źródła pałacowe poinformowały wówczas Page Six, że Middleton i William (41 l.) starali się utrzymać jej stan w tajemnicy, aby ich dzieci – książę Jerzy, lat 10, księżniczka Charlotte, lat 8 i książę Louis, lat 5 – mogły „zrozumieć i przetworzyć stan ”. Wiadomości przed publikacją.

READ  Netflix zielone światła Squid Game Sezon 2 z nowym zwiastunem
Księżniczka powiedziała, że ​​jest na wczesnym etapie chemioterapii. Javiera Garcii/Shutterstock
Wyjaśniła: „W styczniu przeszłam w Londynie poważną operację jamy brzusznej i wtedy uważano, że moja choroba nie jest nowotworowa”. Obrazy Getty’ego

Middleton kontynuowała swoje oświadczenie, mówiąc: „Jak możesz sobie wyobrazić, zajęło to trochę czasu. Powrót do zdrowia po poważnej operacji zajął mi trochę czasu, więc mogłem rozpocząć leczenie.

„Ale co najważniejsze, poświęciliśmy czas, aby wyjaśnić wszystko George'owi, Charlotte i Louisowi w odpowiedni dla nich sposób i zapewnić ich, że wszystko będzie dobrze”.

Na kilka dni przed wystąpieniem księżniczki „Daily Mail” poinformował, że w londyńskiej klinice doszło do naruszenia bezpieczeństwa dotyczącego jej dokumentacji medycznej.

Osoba mająca dostęp do informacji poufnych powiedziała agencji, że rodzina królewska została zaalarmowana o naruszeniu, co zapewniło przeprowadzenie „pełnego dochodzenia”.

Middleton kontynuował: „Ale badania przeprowadzone po operacji wykazały obecność raka”. Chris Jackson-Getty/Pool udostępniony przez Splash News/SplashNews.com
Ogłosiła to wśród teorii spiskowych na temat jej miejsca pobytu. Obrazy Getty’ego

Jak podaje Entertainment Tonight, wkrótce po ujawnieniu jej stanu Middleton i książę Walii spakowali walizki i 23 marca udali się do swojego wakacyjnego domu w Norfolk.

Portal podał, że rodzina spędzi ferie wiosenne swoich dzieci w posiadłości Sandringham Estate.

Wygląda na to, że zatrzymali się w obiekcie, aby prywatnie świętować Wielkanoc, po tym jak zauważalnie opuścili coroczną mszę wielkanocną w kaplicy św. Jerzego w Windsorze.
Załaduj więcej…

https://pagesix.com/2024/04/01/royal-family/kate-middletons-cancer-video-was-rushed-by-kensington-palace-after-her-diagnosis-leaked-report/?utm_source=url_sitebuttons&utm_medium =site%20buttons&utm_campaign=site%20buttons

Skopiuj adres URL udostępniania

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *