Premiera Lock Upp: Munawar Faruqui kończy występ Kangana Ranaut, mówiąc „dhamkiyan mat dijiye”. Oglądaj | seria internetowa

Nowa promocja dla Kangana RanautLock Up ukaże się przed premierą serialu w niedzielę. Program zostanie wyemitowany na MXPlayer i Alt Balaji, a Kangana wcieli się w rolę „strażnika więziennego” z kontrowersyjnymi celebrytami jako więźniami. Jeden z więźniów w serialu jest komikiem Munwar Farooqiktóry wcześniej nie był przyjacielem Kangany w świecie zewnętrznym. PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: Kiedy Faruki zatrzasnął Minwer Kangana Ranaut na Twitterze, zanim Lock Upp wezwał ją do zatrudnienia swojej siostry jako menedżera

W promo Kangana i Munawer od samego początku blokują rogi. Kangana zapytał go: „Menwar, dlaczego tu jesteś? Szkoda, że ​​nie było cię tutaj, żeby ze mną zadzierać. Mazaak kar rai rai hu yaar. Żart hm bhi tuh mar saket hina (tylko żartuję. Potrafię złamać żart prawda?).” Munawwar odpowiedział: „Bas thuda Funny nahi tha (tylko to nie było zbyt zabawne).”

Munawar dodał: „Sama komedia Mujji zmienia Nahi Karna Hai. Kalakaar kranti nahi la paaya aaj tak (nie chcę niczego zmieniać w mojej komedii. Żaden artysta nie był w stanie zrewolucjonizować swojej pracy).” W tym czasie Kangana była zszokowana, zauważając, że była jedną z artystek, która to zrobiła. Powiedziała: „Agar yahan pe saza-e-maut hoti toh inko de di jaati (ogłosiłabym na niego wyrok śmierci, gdyby na to pozwolił).” Obok niej śmieje się komik Sunil Pal.

Munawwar powiedział: Mereko dhamkiyan mat dijiye (Nie strasz mnie).

W tweetach opublikowanych w 2020 i 2021 roku skrytykowała Kanganę za jej komentarze na temat nepotyzmu i innych kwestii. Oczekuje się, że obaj ponownie zwrócą uwagę na serial ze względu na ich bardzo różne ideologie polityczne.

W zeszłym roku Munwar spędził miesiąc w więzieniu w Indore po tym, jak syn BJP MLA złożył FIR i oskarżył komika o ranienie uczuć religijnych w jednym ze swoich stand-upów. Później, w listopadzie, znalazł się pod ostrzałem po tym, jak policja bengalska odmówiła pozwolenia na udział w jego występie komediowym w mieście pośród protestów grup hinduistycznych.

READ  Według jej prawnika były ochroniarz Megan Thee Stallion „zaginął”.

Inni zawodnicy Lock Upp to Nisha Rawal, Karanvir Bohra, Poonam Pandey i Babita Phogat.

bliska historia

popularne tematy do naśladowania

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *