Film przedstawiający luksusowy jacht tonący u wybrzeży Włoch

Zawieszenie

Luksusowy jacht zatonął u południowych wybrzeży Włoch w weekend w oszałamiającej niewoli uchwyconej na wideo i Subskrybowany na Twitterze przez włoską straż przybrzeżną.

Kompilacja wideo pokazuje plik moja historiastatek o wysokości około 130 stóp, walczący z falami, zanim powoli zatonął w wodzie.

Lokalne media podały, że jacht płynął z Gallipoli do Milazzo na Sycylii w sobotę, kiedy zaczął zasysać wodę i ostatecznie zatonął kilka godzin później, około dziewięciu mil morskich od portu Catanzaro.

Straż Przybrzeżna poinformowała na Twitterze, że cała załoga i pasażerowie zostali uratowani i zdrowi. Wszczęła dochodzenie, aby ustalić, co się stało.

Moja Saga po raz pierwszy zgłosiła problem w sobotę później Wypłyń z Gallipoli, na południowo-wschodnim półwyspie włoskim, według krajowej agencji prasowej (ANSA). Na miejsce zdarzenia wysłano łodzie patrolowe włoskiej straży przybrzeżnej w Crotone oraz Europejskiej Agencji Straży Granicznej i Przybrzeżnej (Frontex).

Znaleźli statek ssący wodę z rufy. Pięć osób – czterech pasażerów i jeden członek załogi – zostało początkowo uratowanych na pokładzie rumuńskiej łodzi patrolowej w imieniu Frontexu. Agencja informacyjna ANSA poinformowała, że ​​zostali następnie przeniesieni na łódź straży przybrzeżnej do Catanzaro.

W międzyczasie wynajęto firmę z Kataru, aby spróbować uratować statek. Przybył holownik i zabrał na pokład czterech pozostałych członków załogi – w tym kapitana – zanim zaczął holować statek w kierunku Crotone. Jednak według ANSA operację utrudniła zła pogoda, podobnie jak pozycja przechylonego jachtu w wodzie.

W końcu holownik porzucił jacht i zatonął w zatoce Squillas. Straż Przybrzeżna zabrała resztę załogi do Catanzaro.

to jest Nie pierwszy raz Zatopiony jacht przykuł uwagę w Internecie. W maju raper Cardi B opublikowała w mediach społecznościowych nagranie zatonięcia jachtu w pobliżu jej hotelu, gdy była na wakacjach w nieznanym miejscu. Słychać było krzyki artysty z pytaniem, czy istnieje „duża łódź, która mogłaby go uratować”. W końcu pożegnała się, znikając w wodzie. Wyjaśniłem to później Nikogo nie było w samolocie.

READ  Mariupol: Ocaleni i nagrania z drona ujawniają rozmiary zniszczeń

W tym samym miesiącu przechodnie obserwowali, jak inny warty miliony dolarów jacht, Rendevous, zatonął w porcie Torquay w południowo-zachodniej Anglii, po tym jak na pokładzie wybuchł pożar. Władze ostrzegły Możliwe zanieczyszczenie powietrza i wody Ponieważ jacht przewoził około dziewięciu ton oleju napędowego.

A na początku tego miesiąca zadebiutowała mierząca 145 stóp Aria SF Zapłonął na Balearach na Formenterze W Hiszpanii w incydencie, który również został uchwycony przez kamerę i szeroko rozpowszechniony w mediach społecznościowych. Ci na pokładzie zostali ewakuowani i nikt nie został ranny, Strażnik wspomniany. Jacht, który kosztował około 23 miliony dolarów, podobno właśnie został przekazany właścicielowi.

Chico Harlan przyczynił się do powstania tego raportu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *