Film „Street Fighter” przegrywa z twórcami „Porozmawiaj ze mną”.

Puste ulice Danny’ego i Michaela Filippo.

Australijski duet bliźniaków stworzył zeszłoroczny horror-niespodziankę Mów do mnie Już nie pracuję uliczny wojowniklegendarna funkcja zaadaptowana z klasycznej gry wideo firmy Capcom.

Według źródeł częściowo winny jest harmonogram. Legendary i Capcom miały nadzieję, że wystartują raczej wcześniej niż później. Ale Philippos przeniósł uwagę na Zwróc toktóry je ponownie łączy Mów do mnie Pracownia A24. Zdjęcia do projektu, w którym zagrają Sally Hawkins i Billy Barratt, rozpoczną się jeszcze w tym miesiącu w Australii.

uliczny wojownik Teraz szuka nowego reżysera.

ulica wojownik Jest to jedna z najtrwalszych serii bijatyk wszechczasów. Rozpoczęło swoje życie jako gra zręcznościowa w 1987 roku uliczny wojowniki ustanowił wysoki poziom wśród arkadowych gier walki Uliczny wojownik II. Gra wydana w 1991 roku jako pierwsza umożliwiła wybór postaci i technik walki, rewolucjonizując rozgrywkę dla jednego gracza.

Uliczny wojownik II Stało się to fenomenem, a Capcom wypuścił niezliczone edycje specjalne i remake’i. W sumie seria sprzedała się na całym świecie w 49 milionach egzemplarzy, a kontynuacja uliczny wojownik 6, Wyszło w zeszłym roku. Serial został zaadaptowany do filmu w 1994 roku z Jean-Claudem Van Damme w roli głównej, a ekranizacja w 2009 roku. Street Fighter: Legenda Chun-Li W roli głównej Kristin Crook.

READ  Oto najnowszy komentarz AEW, Young Bucks skontaktował się z WWE i Omega w Japonii

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *