Film Super Mario Bros. jest w sprzedaży w Amazon Prime Day

Jeśli jeszcze nie widziałeś nowego filmu Mario, zdecydowanie powinieneś. Nasza recenzja filmu Super Mario Bros. opisała go jako: Kula ognia animowanej fikcji, szybko stała się jednym z najbardziej dochodowych filmów animowanych wszechczasów po debiucie w kinach w maju.

Niestety, jeśli chcesz oglądać Super Mario Bros. W Internecie nie możesz tego zrobić za darmo. Universal niedawno ogłosił, że film pojawi się w Peacock 3 sierpnia, ale na razie można go tylko wypożyczyć lub kupić, aby obejrzeć w domu. Jeśli jednak chcesz kupić film, w tej chwili trwa umowa Prime Day, która obniża cenę na Amazon do 12,99 USD za kopię cyfrową. Nie będziesz mieć wersji papierowej, ale będziesz mógł przeglądać ją tyle razy, ile chcesz. Alternatywnie, wypożyczenie z Prime Video kosztuje obecnie 5,99 USD.

Super Mario Bros., Film – Dodatkowe prześwietlenie Uwolnienie

Zawiera dodatkowe filmy, ciekawostki i więcej na urządzeniach mobilnych i wybranych urządzeniach FireTV.

Ta zniżka jest dostępna wyłącznie dla członków Prime, podobnie jak reszta najlepszych ofert Prime Day, więc nie będziesz mógł z niej skorzystać bez subskrypcji. Edycja Bonus X-Ray zawiera również dodatkowe filmy i informacje, do których dostęp można uzyskać tylko za pośrednictwem usługi Prime Video.

Kiedy film Super Mario Bros. będzie dostępny do streamowania?

Jeśli chcesz poczekać, aż film będzie dostępny w serwisie streamingowym, dobrą wiadomością jest to, że Universal oficjalnie ustalił datę premiery filmu Super Mario Bros. Ogromna adaptacja będzie dostępna wyłącznie do transmisji strumieniowej paw Od 3 sierpnia.

Jeśli nie masz Peacocka dostępnego jako subskrypcja przesyłania strumieniowego, subskrypcja kosztuje tylko 4,99 USD miesięcznie.

Obsada filmu Super Mario Bros

Film Super Mario Bros. został napisany przez Matthew Fogela i wyreżyserowany przez Aarona Horvatha i Michaela Jelineka. W rolach głównych występują następujący aktorzy:

  • Chrisa Pratta Jak Mario
  • Anya Taylor Joy Jak Księżniczka Peach
  • Dzień Charliego Jak Luigiego
  • czarny jack jak kamper
  • KeeganMichael K Jak ropucha
  • Setha Rogena Jak Donkey Kong
READ  Zgłoszono, że Nintendo, Sony i Xbox pomijają E3 2023

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *