Folie À Deux data premiery jesień 2024 – termin

Ekskluzywny: W ślad za Warner Bros. Odkrycie topór Dziewczyna nietoperz dla HBO Maxpołożył srebrną podszewkę dla DC: Todd Phillips’ żartowniś dalszy ciąg, Joker: Foley à Deux, Będzie miał datę premiery 4 października 2024.

Warnerowie mieli już dzień wstrzymania na film z wydarzenia DC bez tytułu, więc nie jest szokujące, aby go zobaczyć Joker 2 To już koniec pierwszego weekendu października: Warners osiąga rekordowy poziom 96,2 mln USD w październikowym otwarciu krajowym żartowniś W 2019 r. Film osiągnął 335,4 miliona dolarów w kraju i za granicą, najwyżej oceniany film wszechczasów z 1,07 miliarda dolarów. żartowniś Zdobył dwa Oscary: dla najlepszego aktora za Joaquina Phoenixa i oryginalną muzykę Hildur Guðnadóttir. Film był nominowany do 11 Oscarów, w tym za najlepszy film i Phillipsa za najlepszą reżyserię.

O ostatecznym terminie dowiedziałem się o tym z najnowszej aktualizacji w Comscore.

Jak wskazano w poście w mediach społecznościowych Phillipsa dotyczącym okładki scenariusza z powrotem w czerwcusequel nosi tytuł Joker: Folie à deux, Jest to francuskie odniesienie do terminu medycznego odnoszącego się do zaburzenia psychicznego dotykającego dwie lub więcej osób.

Słyszymy, że grudniowy start produkcji jest na dobrej drodze Joker: Folie à Deux.

Jak już wcześniej informowaliśmy, jednym z powodów Dziewczyna nietoperz To było zniechęcające, jak zdestabilizować ciągłość wieloświata DC, ku któremu zmierza Blask 23 lipca 2023. Warner Bros. Discovery Company Davida Zaslava poważnie myśli o uczynieniu DC marką, która będzie rywalizować z Disney’em Marvel.

READ  Tony Kushner wypowiada się na poparcie przemówienia Jonathana Glazera na Oscarach

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *