Forest Whitaker wraz z Johnem Travoltą i Steviem Wonderem uczestniczy w uroczystościach upamiętniających życie swojej byłej żony Keishy Nash w Los Angeles po jej śmierci w wieku 51 lat.W ten weekend odbyła się ceremonia upamiętniająca życie Keishy Nash, byłej żony aktora Foresta Whitakera.

Forrest (62 l.) wziął udział w ceremonii wraz z członkami rodziny aktorki, producenta i modelki, która zmarła 6 grudnia w wieku 51 lat z powodu alkoholowej choroby wątroby.

Według nich impreza odbyła się w sobotę w Brickroom LA w Los Angeles w Kalifornii ludzie.

Były tam jej córki Autumn, Sonette i True, a także jej ojciec Geoffrey.

Obecni byli także przyjaciele gwiazd, John Travolta i Stevie Wonder.

Ceramiczna urna Nasha stała na lustrzanym stojaku. Pokój był wypełniony zdjęciami jej i jej dzieci, a także wystawą świec.

Whitaker – którego poślubił Nash od 1996 do 2018 roku – przemawiał na nabożeństwie.

„Próbowała napisać książkę o celebrowaniu magii codziennej.

Mawiała: „Ta książka pokaże, jak możesz uczynić każdą chwilę swojego życia magiczną, wyjątkową chwilą, wyjątkową chwilą, którą należy cenić i cenić”.

Na koniec swojego przemówienia powiedział: Świętowanie trwa. Była niesamowita. Wszyscy ją kochamy.

Trener występów gwiazd Joseph McClendon Powiedział, „Przynajmniej dzisiaj chciałbym przedstawić i zasugerować coś jeszcze, co Kesha pominęła.

„Dała nam prezent, a prezentem były jej wspomnienia”.

McLendon poprosiła przyjaciół, aby wygrawerowali jej imię na magazynach.

Powiedział: „Spisuj swoje wspomnienia przynajmniej przez następne dziesięć dni”.

„Wspomnienia, które nam dała, będą żyć wiecznie i staną się jej dziedzictwem, które będzie kontynuowała”.

Następnie odbyła się uroczystość montażu wideo z życia.

Forrest (62 l.) wziął udział w ceremonii wraz z członkami rodziny aktorki, producenta i modelki. Była para jest na zdjęciu w 2007 roku
John Travolta przemawia na scenie podczas pokazu oryginalnego filmu krótkometrażowego Disney+ The Shepherd w The London West Hollywood 9 stycznia w Los Angeles.
Stevie Wonder widziany w 2006 roku. Wonder, 73 lata, Steve Green zaśpiewał Modlitwę Pańską, Pewnego dnia wszyscy będziemy wolni i zawsze będę cię kochać

Wonder (73 l.) zaśpiewał Modlitwę Pańską Steve’a Greena: „Pewnego dnia wszyscy będziemy wolni i zawsze będę cię kochać”.

Wypuszczono motyle i podano jedzenie.

W zeszłym tygodniu ujawniono, że zmarła w grudniu na alkoholową chorobę wątroby w wieku 51 lat.

Nash Whitaker, która od lat cierpiała na anoreksję, na tę chorobę – która objawia się poważnym uszkodzeniem wątroby w wyniku nadmiernego spożycia alkoholu – cierpiała przez wiele lat przed śmiercią, a akt zgonu uzyskała od TMZ ujawnić.

READ  Mickey Gilly, gwiazda country, która zainspirowała jego klub „Urban Cowboy”, zmarł w wieku 86 lat

Ostra niewydolność nerek, która może być spowodowana anoreksją, została również wymieniona jako istotny czynnik przyczyniający się do jej śmierci. Zmarła w Northridge Hospital Medical Center w hrabstwie Los Angeles.

Córka byłej pary, 25-letnia True Whitaker, w zeszłym miesiącu potwierdziła tragiczną wiadomość na swoim koncie na Instagramie, w bolesnym poście nazywając ją „najpiękniejszą kobietą na świecie”, ale nie wyjaśniła przyczyny śmierci.

Źródło poinformowało DailyMail.com, że Nash Whittaker zmarł w ciągu ostatnich kilku miesięcy w szpitalu z powodu problemów żołądkowo-jelitowych po wieloletniej walce z anoreksją.

Impreza odbyła się w sobotę w Brickroom LA w Los Angeles w Kalifornii. Były tam jej córki Autumn, Sonette i True, a także jej ojciec Geoffrey. Widziano ich z córkami w 2007 roku
True potwierdziła tragiczną wiadomość na swoim koncie na Instagramie

„Kesha od lat cierpi na anoreksję” – podaje źródło. Forrest pozostał przy niej w tych trudnych czasach, ale w następnym roku, w 2015 roku, złożył pozew o rozwód.

Whitaker i Nash mają dwie córki, Sunette (27 lat) i True (25 lat).

Pozostali przyjaciółmi i ich rozwód przebiegł w przyjaznej atmosferze, ale ponieważ Whittaker powiedział, że jego żona jest „miła, zabawna i bystra, a także jest dobrą matką dla ich dzieci”, nie było potrzeby pozostawać przyjacielskim”.

Tymczasem emocjonalny post True brzmiał: „Żegnaj mamo.

True zamieściła na swoim koncie zdjęcie swojej matki: „Kocham cię na zawsze i na zawsze”.

„Najpiękniejsza kobieta na świecie… Dziękuję, że nauczyłeś mnie wszystkiego, co wiem”. Zobaczę Cię w moich snach i poczuję Cię w moim sercu.

Ceramiczna urna Nasha stała na lustrzanym stojaku. Pokój był wypełniony zdjęciami jej i jej dzieci, a także wystawą świec. W weekend odbyły się uroczystości upamiętniające Keishę Nash Whitaker, byłą żonę aktora Foresta Whitakera (fot. 2014)

powiedziała promując swoją linię w 2008 roku Och, Magazyn Oprah Rozpoczęcie działalności gospodarczej: „Zawsze byłem bardzo ambitny. Kiedy moje dzieci były młodsze, próbowałam założyć linię ubrań dla dzieci.

„Ale w nowej pracy trzeba naprawdę zaangażować się, a wtedy bardziej skupiałam się na byciu matką. Teraz, dzięki sukcesowi Forresta i rozwojowi moich dzieci, mogę wyznaczać sobie wyższe cele i je osiągać”.

Jeden z odcieni został nazwany na cześć jej ówczesnego męża: „Chciałem nazwać go tak, aby każdy mógł się z nim utożsamić”. Każdy odcień nosi nazwę mężczyzny, który dał znanej mi osobie pierwszy pocałunek. Nazwałam go Lasem Jednego Cienia, bo nigdy mnie nie całowano, dopóki go nie spotkałam.

READ  Adele mówi Sylvesterowi Stallone, że jego oferta domowa była „bez umowy”, jeśli Rocky Statue nie został uwzględniony w terminie

powiedziała promując swoją linię w 2007 roku Odzież damska na co dzień: „Przed i po pracy jako modelka piękno było wokół mnie i stało się częścią mojej osobowości.

„Mimo że szminka powraca do łask, wiele osób decyduje się na błyszczyk do ust, ponieważ jest to takie proste”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *