Fortnite nawiązuje do memu „Martwa gra” w nowym wyglądzie

Mów co chcesz podrzędny Potwór z wielu serii ten który Fortnite stał sięale przynajmniej jego twórcy wiedzą, jak złamać mocny żart.

Ostatnie pojawienie się w Fortnite odnosi się do frazy „martwa gra”, od dawna działającego żartu, który został zamieniony w żart w internetowych społecznościach zajmujących się grami wideo. Skórka jest częścią nowego pakietu estetycznego o nazwie Checkered Past Pack. Opakowanie zawiera wiele przedmiotów, z których jeden to skóra z czarnym lakierem do paznokci, kwadratowy kapelusz i czarny golf bez rękawów z napisem „Dead game” nadrukowanym białym napisem na górze.

Wyrażenie odnosi się do dawnego memu, którego ludzie używają do odrzucenia gry lub twierdzenia, że ​​nie ma już znaczenia. Wyrażenie to jest używane głównie do wskazania, że ​​gra się skończyła, a ludzie już w nią nie grają i ją kochają. (Wyrażenie, którego używa wiele księżyców, aby to opisać) Fortnite Chociaż nie ma na to rzeczywistych dowodów.) Ponieważ jest często nadużywany w grach, które utrzymują aktywne bazy graczy, jest często używany jako sarkastyczna odpowiedź dla graczy, którzy mogą myśleć, że zainteresowanie konkretną grą maleje.

Dla programistów to świetny sposób na cofnięcie potencjalnych hejterów. Jeśli uważasz, że skóra jest zadbana, masz szczęście. W momencie publikacji cały pakiet jest dostępny do zakupu Fortnite Sklep z przedmiotami można kupić za 3,99 USD lub 600 V-dolców.

READ  Microsoft grozi ograniczeniem danych z konkurencyjnych narzędzi wyszukiwania AI – Bloomberg News

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *