Wszyscy nadal milczą o wszystkim, co Chris Jones powiedział Mattowi Ryanowi

Obrazy Getty

W niedzielę zwycięska kampania spadkowa Indianapolis Colts została uratowana przez rzut karny, który został wywołany przez linię obrony Chiefs. Chris Jones Powiedzieć coś do rozgrywającego Indianapolis Matt Ryan Po trzeciej torbie. Dwa dni później nikt nie powiedział tego, co powiedział Jones.

Po meczu sędzia Shawn Smith odmowa ujawnienia Język rzekomo obraźliwy dla kompilacji reportera Adama Teichera. Smith powiedział, że konkretny komentarz Jonesa zostanie dodany do oficjalnego raportu z meczu.

W lidze został przedstawiony oficjalny raport meczowy. Jednak ani biuro ligi, ani nikt inny nie mówi nic o tym, co miał powiedzieć Jones.

Jeśli uniwersytet chce, aby ktokolwiek uwierzył, że wezwanie było uzasadnione, wymagana jest przejrzystość. Brak przezroczystości wskazuje albo na to, że rysowanie flagi nie było naprawdę złe – albo że było tak złe, że nikt nie chce tego powtarzać.

„Wiem, że rozmowa odbywa się podczas meczów” – powiedział w poniedziałek trener Andy Reed dziennikarzom. „Najlepszą radą, jaką mogę dać, jest nierozmawianie”.

Łatwiej powiedzieć niż zrobić. Jak powiedział trener Hall of Fame Tony Dungy w niedzielę wieczorem, na boisku piłkarskim mówiono różne rzeczy. Jeśli każdy przypadek „obraźliwego języka” wylosuje flagę, gry nigdy się nie kończą.

Kilka lat temu liga przesunęła się do Usuń rasistowskie obelgi z pola. Były obrońca Richard Sherman mów głośno Przeciwko kampanii ligowej na temat tego, co mówiono podczas meczów, kiedy liga postanowiła monitorować pewne słowa.

Niezależnie od tego powinien wiedzieć, co powiedział Jones. Albo Smith przesadził i wpłynął na wynik meczu, albo reagował niepoprawnie na Jonesa, ponieważ wpłynęło to na wynik meczu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *