Fotograf został zabrany do szpitala po tym, jak został uderzony faulowanym boiskiem w meczu Yankees-Orioles

Fotograf sieci YES został przewieziony do szpitala po tym, jak został uderzony błędnym boiskiem podczas środowego meczu pomiędzy drużynami Yankees i Orioles na stadionie Yankee. Oto, co musisz wiedzieć:

  • Sieć YES udostępniła aktualizację na Twitterze w środę, mówiąc, że operator kamery, który został ranny, Pete Stendel, jest „przytomny i przechodzi kontrole” w szpitalu.
  • Podczas gry Stendel został uderzony w głowę rzutem krótkiego stopera Oriolesa Gunnara Hendersona.
  • Gra została zatrzymana i obie drużyny opuściły boisko, gdy personel medyczny zajmował się Stendelem. Michael Kay, prezenter sieci YES, powiedział, że powiedziano mu, że Stendel rozmawia z personelem medycznym.
  • Kiedy Stendel opuszczał boisko na noszach z tyłu wozu, podniósł do tłumu znak pokoju. W końcu gra została wznowiona, a Orioles pokonali Yankees 6-3.

opowieść w tle

Z jednym autem w piątej rundzie, Anthony Volpe zderzył się z trenerem drugiego bazowego Adama Fraziera, który rzucił na drugą bazę w celu wybicia. Następnie Henderson rzucił wysoko nad pierwszą bazą, a piłka zdawała się uderzać w Stendela, gdy patrzył w kamerę. Stendel upadł i kopnął nogami po nawiązaniu kontaktu.

Co oni mówią

Menedżer Yankees, Aaron Boone, powiedział, że „zdecydowanie modlił się za (Stendell)”.

„Miło było go zobaczyć, elokwentnego, spójnego i odłożyć rękę” – powiedział Boone. „Ale zobaczyłem to od razu. To było bardzo przerażające. Nie widziałem, jak upadł do tyłu, ale wiedziałem, co mógł upaść do tyłu i przez uderzenie z prędkością piłki, która go uderzyła. … Mocno scena tam i mam nadzieję, że nic mu nie jest”.

Mam nadzieję, że nic mu nie jest – powiedział pierwszy bazowy Yankees, Anthony Rizzo.

„Za każdym razem, gdy facet upada na boisku lub na trybunach, jest to przerażające” – powiedział Rizzo.

Kai opisał Stendela jako „wspaniałego, wspaniałego faceta”.

READ  Rory McIlroy mówi, że w orzeczeniu sądowym przeciwko graczom wspieranej przez Arabię ​​Saudyjską LIV Golf Series „zwyciężył zdrowy rozsądek”

„Wszyscy przesyłamy mu najlepsze uczucia, jakie możemy mu przypisać” – napisał Kay na Twitterze.

(Zdjęcie: Mitchell Leaf/Getty Images)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *