Frankie Lasagna szydził na Twitterze po nieobecności Aarona Judge w domu

Wydaje się, że wszystko jest idealnie ustawione dla tego fana Blue Jays, który przedstawia się jako Frankie Lasagna Do stowarzyszonej prasy. Miał na sobie rękawicę i siedział w pierwszym rzędzie na lewym polu, kiedy Aaron Judge wysłał w jego stronę historyczny mecz baseballowy.

Ale Biegnąca piłka 61 sędzia Uderzył w ścianę pod wyciągniętą rękawicą właściciela restauracji w Toronto i wpadł do Blue Jays, gdzie był Źródło: trener Bullpen Matt Bushman.

Lasgana, który miał na sobie niebieską czapkę Jays i koszulę Bo Pechet, podniósł potem ręce do góry Rzucił rękawiczki z niesmakiem po utracie piłki. Następnie położył lewą rękę na czole, próbując przetworzyć to, co się właśnie wydarzyło, po czym zdjął kapelusz i rzucił go ręką.

„Ogarnia cię niedowierzanie, tylko szok i oszołomienie”, powiedział Lasagna Associated Press. „Pomyślałem: „O mój Boże, prawie to miałem. „

Lasagna zwykle nie przynosi rękawicy na walkę, ale powiedział: „W pierwszym rzędzie czułem, że masz najlepszą szansę. Tutaj byłem kilka stóp dalej”.

Oczywiście pan Lasagna wkrótce stał się przedmiotem żartów na Twitterze.

Drugi kibic Blue Jays obok Lasagny również był bliski złapania piłki u siebie. Według Associated Press, ten fan „był wyraźnie zrozpaczony” po tym, jak również nie złapał piłki i odmówił udzielenia wywiadu.

READ  Pete Carell, trener koszykówki Princeton, zmarł w wieku 92 lat

Bushman przekazał piłkę lojalistowi Yankees Zachowi Brittonowi, który przekazał ją sędziemu.

Po remisie Rogera Marisa i rekordzie MLS, sędzia spróbuje to przełamać, pokonując w piątek 62. home run przeciwko Orioles na Yankee Stadium.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *