Gavin Rossdale nazywa „wyniszczający” rozwód z Gwen Stefani „najprostszą hańbą”

Opublikowano: 5:41 czasu PDT, 21 marca 2024 r

Gavina Rossdale’a Dzieli się swoją stroną rozwodu Gwen Stefani: znana amerykańska piosenkarka. 58-letni piosenkarz Busha przeważnie milczał na temat swojej byłej żony i trójki dzieci, ale w tym tygodniu w odcinku Amy i T.J W podcaście z Amy Robach i TJ Holmesem szczerze mówił o „najczystszym i najprostszym wstydzie”, jakim jest „rozbity dom” jego dzieciom.

Rossdale i Stefani (54 lata) mają wspólnych synów: Kingstona (17 lat), Zumę (15 lat) i Apollo (10 lat). Rossdale jest także ojcem 35-letniej córki Daisy Lowe z poprzedniego związku z Pearl Lowe.

Rossdale i Stefani poznali się po raz pierwszy w 1995 r., a pobrali się w 2002 r. Ogłosili rozstanie w 2015 r. wśród plotek, że Rossdale był niewierny Stefani.

„Nigdy nie myślałam, że kiedykolwiek się rozwiodę. Dlatego w moim życiu jest trochę wstydu” – wyjaśniła Rossdale.

Podkreślił, że jego rodzice byli trzykrotnie małżeństwem i dodał, że nigdy nie chciał, aby jego dzieci przeżyły podobne doświadczenia.

Gavin Rossdale z synami Kingstonem i Zumą w 2016 r. – Jason LaVeris/Magia filmu

„Żal mi moich dzieci, to wszystko” – powiedział. „Szkoda, że ​​nie znalazłem sposobu, żeby coś takiego nie przydarzyło się w ich życiu. Pochodzenie z rozbitej rodziny nie było dla mnie zabawne… Dla dzieci może to być bardzo wyniszczające… Najważniejsze jest to, że nie Nie chcę zawieść swoich dzieci.”

„Najważniejszą rzeczą jest to, że kiedy widzisz dzieci, czasami odczuwa się stratę. Byłoby miło, gdyby istniała lepsza więź z osobą, która je do mnie przyprowadziła” – powiedziała Rossdale, nie wymieniając bezpośrednio Stephanie.

Stefani poślubiła piosenkarkę Blake’a Sheltona W 2021 roku frontmanka niewątpliwie po raz pierwszy została powiązana z piosenkarką country dźwięk Kiedy była w separacji z Rossdale, a Shelton był w trakcie rozwodu Mirandę Lambert.

„Chodzę na wiele wydarzeń, gdzie jestem, że tak powiem, w „drugiej drużynie” i jestem z siebie naprawdę dumny, ponieważ jako ojciec jestem konsekwentny. W głębi serca wiem, że jestem bardzo konsekwentny” – powiedział brytyjski muzyk, najwyraźniej mając na myśli Stefani i Sheltona.

READ  Jussie Smollett chce zmienić werdykt, powołując się na kwestie wyboru ławy przysięgłych

Pomimo tego, co określił jako „bardzo kontrowersyjną, bardzo emocjonalną i gorącą sytuację”, Rossdale zauważył, że robi wszystko, co w jego mocy, aby nie rozmawiać o Stefani.

Gwen Stefani i Blake Shelton z dziećmi jej i Gavina Rossdale'a. – Emma McIntyre/Getty Images

„Mniej powiedziano, szybko to naprawiono, a ja nic nie powiedziałem” – powiedział o rozwodzie. „Jestem skuty, bo nigdy nie chciałbym powiedzieć niczego zbyt negatywnego o ich matce. To nieprawda”.

Rossdale powiedział, że czuje spokój w związku z tym, jak układa się sytuacja między nim a Stephanie.

„Wierzę, że w życiu nie ma przypadków, więc jesteś tam, gdzie powinieneś. Więc nie żyję w żalu” – powiedział. „Życie toczy się tak, jak powinno”.

Niedawno na oficjalnym profilu na Instagramie ze swoją dziewczyną-muzyczką Xhoaną ujawnił, że poznała dzieci jego i Stefani.

Powiązana zawartość:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *