Glen Powell, współpracownik „Ukrytych postaci”, wyraził zaniepokojenie, że zepsuł film

Glen Powell ma awersję do surowych wersji swoich filmów.

Mówiąc w ostatnim odcinku Terapeuta z Jake’em Shinem Podcast Powell o obejrzeniu przybliżonej wersji roku 2016 Ukryte postacie po raz pierwszy. Nie był pod wrażeniem i obawiał się, że to zrujnuje film.

Powell zagrał astronautę Johna Glenna w nominowanym do Oscara filmie. Dramat historyczny poprowadzili Octavia Spencer, Taraji P. Henson i Janelle Monáe, którzy pomogli wynieść Glenna w przestrzeń kosmiczną, czyniąc go pierwszym amerykańskim astronautą na orbicie Ziemi.

Gwiazda powiedziała, że ​​miał trudności z oglądaniem surowego klipu.

„To wszystko jest w twojej głowie” – powiedział Powell. „Ludzie zapominają, że oglądanie wstępnej wersji filmu prawdopodobnie przypomina oglądanie materiału o sobie, który trzeba zmontować. Siedzisz więc i mówisz: „Nienawidzę siebie”.

„Pamiętam, jak oglądałem [Hidden Figures] Premiera odbyła się w stacji Fox – i to było zanim wszystkie efekty zostały ukończone i zaczęła grać muzyka [and] SOUND DESIGN – I dosłownie wyszedłem z filmu i zwymiotowałem w krzaki.

Kontynuował: „Myślałem, że zrujnowałem ten film”. Pomyślałem: „Wszystkie te kobiety dały te niesamowite role i to było po nich dziedzictwo. Pomyślałem: «Dosłownie zrujnowałeś ten film.»”. To jakby najstraszniejszą rzeczą, jaką możesz zrobić jako aktor, to być okropnym w film o prawdziwych ludziach, którzy potrzebują prawdziwej historii.

Może się to jednak zmienić po dodaniu innych elementów.

„Ale kiedy muzyka już dotrze, zaczyna się trochę poprawiać” – dodał. „Wszyscy chcemy być dobrzy… i nikt nie chce być słabym punktem filmu, zwłaszcza gdy opowiadamy o historiach z życia wziętych”.

Powell występuje obecnie w komedii akcji Morderca, aktualnie wyświetlany w kinach. Od 7 czerwca będzie można oglądać go na Netfliksie.

READ  Kinga „doprowadziły do ​​łez” przesłane do niego wiadomości wspierające raka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *