Głupi i innowacyjny pakiet imprezowy Sportsfriends jest teraz bezpłatny na PC i PlayStation

Zbliżenie / Jak dobrze znasz swoich przyjaciół i rodzinę? Czy możesz wrzucić do rąk kontroler z 2010 roku, aby zdobyć niematerialne punkty?

Die Got Fabric LLC

Jeśli kiedykolwiek miałeś powód, aby udać się do garażu lub na strych i odkopać kontroler PlayStation Move, to właśnie on Jana Sebastiana Josta. W rzeczywistości istnieje drugi dobry powód: ta gra i trzy inne w tym samym duchu są teraz bezpłatne na platformie Steam na PlayStation, Windows, Mac i Linux.

Powód i moment są niefortunne, twierdzi Die Gute Fabrik, duńska grupa programistów, która za tym stoi Przyjaciele sportowi, nie może już wspierać ani aktualizować gry sprzed 10 lat. Ale grupa Robić co należyCo sprawia, że ​​gra jest darmowa na wszystkich platformach, w tym paraPrzenieś własność gry na Bennetta Foddy’ego (Dostać więcej) i pracuję nad otwarciem wersji źródłowej JS Duch Gra dla systemu Linux, dzięki czemu może nadawać się do pracy z innymi kontrolerami wrażliwymi na ruch lub za pośrednictwem innego systemu.

Przyjaciele sportowi Uruchom zwiastun.

przyjaciele sportowi, Opisywane wcześniej w Ars jako „pakiet premium pełen klejnotów przeznaczonych wyłącznie do gry wieloosobowej”, są to cztery gry przeznaczone do „kooperacji na kanapie”, czyli grania w tym samym pokoju z innymi osobami posiadającymi kontrolery (lub na wszelki wypadek świecące pałeczki). .. JS Duch). Każdy z nich to sprytnie zaprojektowane małe arcydzieło, które trudno streścić w skrócie, ale jeśli nie masz czasu na głębsze kopanie, oto ono:

  • Najeźdźcy Super Bowl, autor: Bennett Foddy Czy używasz lewego drążka PlayStation do trzymania stóp, prawego drążka do ustawiania kąta i obracania rurki do skakania, a następnie próbujesz uderzyć piłkę przez obręcz, aby zdobyć punkty lub zrzucić przeciwnika z tyczki. (Tam Wczesna wersja internetowa.)
  • Paribarbol Jest jeden na jednego lub dwóch na dwóch Miażdżący braciaDoświadczenie przypominające arkadę, ale z bardziej staroświecką dynamiką arkadową i ruchem w powietrzu.
  • Żartrodzaj gry piłkarskiej z grafiką Atari i zwodniczo prostym sterowaniem.
  • JS Duchw którym starasz się nie potrącać kontrolera, dokuczając lub fizycznie popychając kontrolery innych graczy, a twoja zdolność poruszania się jest podyktowana Koncertami brandenburskimi Bacha.
READ  Kolejne główne dowództwo w Helldivers 2 ponosi fatalną porażkę, a Naczelne Dowództwo obwinia za tę stratę „przemienionych” łowców błędów i streamerów

Jana Sebastiana Josta.

Nie ma indywidualnych wersji żadnej z tych gier dyrektor szkoły Nie działa z systemem Windows, ponieważ system Windows nie obsługuje kontrolera przenoszenia. Przy odrobinie szczęścia problem ten można rozwiązać. I choć żadna konsola nie oferowała jeszcze tak idealnego połączenia czułości na ruch i świecącej, kolorowej kuli, jaką oferuje kontroler ruchu, to jednak otwiera to nowe możliwości dyrektor szkoły Nawet większa liczba urządzeń może być tylko korzystna. Więcej osób powinno próbować lekko atakować swoich przyjaciół w imię koleżeństwa.

Nie mów, że cię nie ostrzegali.

Nie mów, że cię nie ostrzegali.

Die Got Fabric LLC

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *