God of War Ragnarök wycieka wcześnie, wszędzie duże spoilery

Bóg wojny

zrzut ekranu: Sony Santa Monica | Kotaku

Następny Bóg wojny Ragnarokjedna z największych gier tego roku na PlayStation, ma ukazać się dopiero 9 listopada, ale w ciągu ostatnich 24 godzin serwisy wideo i serwisy społecznościowe zostały wypełnione klipami ludzi grających w całą grę.

W zeszłym tygodniu napisaliśmy podobną historię, ale był stosunkowo mały w porównaniu; Niektóre osoby, które recenzowały grę, przypadkowo udostępniły swoje zrzuty ekranu i chociaż niektórzy z nich mogli zasugerować, że pewne rzeczy się wydarzą, większość z nich była całkiem niezła.

To jednak jest Cała gra Będąc tam, ponad tydzień przed jego zwolnieniem. Uważa się, że gra wyciekła, gdy sklep w Stanach Zjednoczonych omyłkowo zaczął wcześnie sprzedawać egzemplarze, które w gatunku newsów są tak stare jak czas. Dyrektor Cory Barlog jest nieco rozczarowany:

Tymczasem, biorąc pod uwagę, jak łatwo jest teraz znaleźć materiał filmowy – niektóre filmy na YouTube to mają Miliony Wyświetlenia już – Deweloperzy Santa Monica Studio wydali oświadczenie, prosząc wszystkich o rozważenie fanów, którzy nie chcą psuć gry, ale także w praktyce dla tych fanów, którzy mogą próbować pozostać offline przez następny tydzień:

W miarę zbliżania się do premiery ważne jest, aby nasze studio zachowało doświadczenie God of War Ragnarök dla graczy, którzy po raz pierwszy chcą cieszyć się grą bez spoilerów.

Uprzejmie prosimy o rozważenie wielu fanów, którzy nie chcą przypadkowo oglądać klipów, rozgrywek lub spoilerów narracyjnych i unikać dzielenia się nimi szerzej.

Dokładamy wszelkich starań, aby ograniczyć oglądanie nieautoryzowanych zrzutów ekranu i zrzutów ekranu, ale prawda jest taka, że ​​nie jesteśmy w stanie uchwycić wszystkiego.

Tym, którzy nie chcą ryzykować zobaczenia czegokolwiek przed premierą, zdecydowanie zalecamy wyciszenie wszelkich słów kluczowych lub hashtagów związanych z grą do dnia premiery.

Doceniamy wsparcie, którego nam udzieliłeś, więcej niż możemy powiedzieć. Zapewniamy, że warto będzie poczekać, aby samemu doświadczyć gry, gdy zostanie wydana za mniej niż dwa tygodnie, 9 listopada.

Dziękuję Ci

Studio Santa Monica

Podczas gdy Zawsze toczy się bardzo konstruktywna dyskusja na temat tego, jak „kultura spoilerów” ukształtowała dyskusję o naszych ulubionych grach, programach i filmach., Bóg wojny Gry są przygodami solowymi, ponieważ oglądanie historii jest jednym z powodów, dla których ludzie w nie grają. Jeśli tak, możesz posłuchać rady Sony i wyciszyć wszystko na następny tydzień!

READ  Rowery Atherton AM.130 i AM.130.X

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *