Google przyznaje, że problemy z Wi-Fi w „zbyt małej liczbie” telefonów Pixel 6 zostaną rozwiązane w marcu

Google mówi, że poprawka jest w drodze dla posiadaczy Pixela 6 Problemy z połączeniem Wi-Fi i Bluetooth Po zainstalowaniu poprawki bezpieczeństwa na początku tego miesiąca, Jak już wspomniałem 9do5Google. W odpowiedzi do użytkownika pod adresem redditGoogle potwierdza problem i twierdzi, że zbiera poprawkę w marcowej aktualizacji oprogramowania.

„Po przeprowadzeniu dochodzenia zidentyfikowaliśmy pierwotną przyczynę i ustaliliśmy, że dotyczy ona bardzo małej liczby urządzeń” — mówi Google. „Oczywiście zdajemy sobie sprawę, że jest to złe doświadczenie i od razu opracowaliśmy poprawkę oprogramowania, która będzie dostępna w nadchodzącej aktualizacji Google Pixel, która zostanie wprowadzona w marcu”.

Google twierdzi również, że skontaktuje się ze swoim zespołem pomocy technicznej „aby w międzyczasie zbadać inne opcje”, ale nie podaje żadnych szczegółów na temat tego, co to dokładnie oznacza. Jak 9do5Google Wskazuje, że niektórzy użytkownicy odkryli, że instalowanie Android 12L w wersji beta 3 rozwiązało problem, więc może to być „inna opcja”, o której mówi tutaj Google. Rzecznik Google, Alex Morricone, potwierdził, że informacje opisane w poście są „dokładne” w oświadczeniu do krawędź.

Z jakiegoś powodu Aktualizacje Google nie działały tak dobrze z Flagowe urządzenia Pixel 6 i 6 Pro. Google Wyciągnął pierwszą dużą aktualizację dla obu telefonów W grudniu po tym, jak użytkownicy zgłosili odrzucenie i odrzucenie połączeń. to jest Styczniowe poprawki błędów – Ale po wydaniu wszystko znów się rozbłysło Ostatnia korektaprzez co niektóre urządzenia losowo wyłączają Wi-Fi i Bluetooth.

READ  Grupa NPD ujawnia „10 najlepszych gier, w które grano” w pierwszym kwartale 2022 r. (USA)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *