Google stworzył inteligentną żarówkę, której prawdopodobnie nigdy nie będziesz w stanie kupić

Jeśli szukasz inteligentnej żarówki z Asystentem Google, będziesz bardzo rozczarowany, gdy dowiesz się, że Google zbudowało żarówkę, ale jest to tylko dla pracowników, jak wspomniałem wcześniej 9do5Google. Projektant Google Ben Gold opublikował zdjęcie lampy, którą sprytnie nazwał dLight, zauważając, że „prawdopodobnie nie będzie ona sprzedawana poza firmą”.

Ultranowoczesna lampa ma okrągłą podstawę i cienki trzonek, w którym mieści się cylindryczne światło, a jej jasny biały kolor sprawia, że ​​wygląda jak coś, co można znaleźć w Apple Store. Jak zauważył Gold, możesz przesuwać światło w różne pozycje, co pozwala skierować światło w dół w kierunku biurka lub na twarz podczas połączeń wideo. Jest również wyposażony w kilka ustawień wstępnych światła, a także możliwość zmiany temperatury światła.

latarka Dokumenty FCC Oznacza połączenie internetowe i obsługę Asystenta Google, np. Nazwij to Ma wybite logo „Hej Google”. I chociaż nie widać portu USB-C na żadnym z dostarczonych zdjęć, Gold twierdzi, że ma jeden i że otrzymuje również aktualizacje bezprzewodowe.

Niestety ci z nas, którzy nie są pracownikami Google, nie będą mogli zdobyć dLight. Ale jako 9do5Google Zaznacza, że ​​to nie pierwszy raz, kiedy Google stworzył produkt tylko dla pracowników — w 2017 roku Firma opracowała parę słuchawek nausznych marki Google dla swoich pracowników.

Gold twierdzi, że pracownicy z siedzibą w USA mogą zamówić dLight za darmo (choć zauważa, że ​​jest to obecnie dostępne na żądanie) za pośrednictwem firmy, w ramach wysiłków Google na rzecz poprawy pracy z domu. Pracownicy Google nadal nie muszą wracać do biura z powodu epidemii.

READ  Google właśnie przekazał swoje uprawnienia do aktualizacji firmie Samsung

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *