Gra z kamerą w wirtualnej rzeczywistości Unrecord otrzymuje oficjalny zwiastun na stronie Steam

Aktualizacja 21.04.23: Współtwórca Unrecord udostępnił kilka materiałów rozwojowych wewnątrz silnika, udowadniając, że gra nie jest fałszywką.

Po wczorajszym zwiastunie, wielu uznało, że Unrecord wygląda zbyt dobrze, aby mogło być prawdziwe. Teraz Alexander Spindler udostępnił krótki klip z Unrecord, pokazujący grę rozwijaną w silniku Unreal Engine 5.

Materiał filmowy pokazuje, jak deweloper majstruje przy środowisku gry przed wznowieniem gry. Następnie, po wejściu do jednego z budynków Unrecord, deweloper przystępuje do dalszych modyfikacji otoczenia.

„Dla tych z was, którzy myśleli, że Unrecord to fałszywka lub wideo, przepraszam” – napisał Spindler obok materiału filmowego, który można zobaczyć na Twitterze poniżej.

Oryginalna historia jest kontynuowana poniżej.


Przyjeżdżam 21.04.23: Przypomnij sobie październik zeszłego roku i być może to pamiętasz zrzuty ekranu Robienie rund samozwańczej gry „w stylu kamery ciała”, która wyglądała zbyt realistycznie, aby była prawdziwa – jeśli wiesz, co mam na myśli.

Jednak przewińmy sześć miesięcy do przodu i mamy teraz oficjalny zwiastun gry. Nazywa się Unrecord i pochodzi od dewelopera znanego po prostu jako Drama.

Unrecord jest opisywany jako „strzelanka pierwszoosobowa dla jednego gracza, która opowiada historię policjanta taktycznego z perspektywy jego aparatu na ciele”. Możesz zobaczyć, jak to wygląda dla siebie poniżej – a jego realizm sprawia, że ​​oglądanie jest trochę niewygodne.

Unrecord — oficjalny zwiastun wczesnej fazy gry.

Deweloper mówi, że Unrecord zobaczy, jak gracze „pracują nad złożoną sprawą”, wymagając zarówno „umiejętności taktycznych, jak i detektywistycznych, aby odnieść sukces”.

Tymczasem programista Unrecord i jego partner wygenerowali kolejne pomysły na grę na Twitterze.

READ  Plotki o Galaxy S23 Ultra „potwierdzone w 100%” podkreślają, czym będzie aparat 200 MP

Alexander Spindler stwierdził, że gra „nie jest strzelanką kolejową ani FMV”. Poza tym nie jest to gra VR, ponieważ Spindler wspomina materiał z rozgrywki pokazany w powyższym zwiastunie za pomocą myszy i klawiatury. To również nie jest oszustwo, wielu wyraziło obawy na ten temat.

„Właściwie fajnie jest porównywać grafikę Unrecord z rzeczywistością, ale na szczęście wiemy, że gra skupia się przede wszystkim na rozgrywce i uniwersum, na którym głównie się skupiamy” – napisał deweloper w nowym raporcie. wyślij instrukcje.

Biorąc pod uwagę wysokie koszty produkcji gry wideo i naszą globalną reputację na linii, gdyby Unrecord było oszustwem, byłoby to ogromne oszustwo. PRAWDA”.

Nie mamy jeszcze daty premiery ani nawet okresu premiery Unrecord. Jednak gra ma teraz Strona pojawia się na SteamieWięc jeśli jesteś zainteresowany, możesz śmiało dodać go do swojej listy życzeń.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *