Gracz Palworld demonstruje zabójczą strategię pokonania bossów wysokiego szczebla

Ethana Deana

Jeden z graczy Palworld ma sprytne rozwiązanie, aby pokonać trudne bitwy z bossami Alpha Pal. Właściwie jesteśmy źli, ponieważ o tym nie pomyśleliśmy.

Palworld odniósł ogromny sukces, szybko stając się jedną z najpopularniejszych gier wszechczasów. Szum wokół tytułu jest taki, że jest to Pokemon z bronią, ale nasza własna recenzja pokazuje, że w Palworld jest o wiele więcej.

Miliony graczy Palworld zachwycają się niesamowicie zabawną mieszanką mechaniki przetrwania, rzemiosła i kolekcjonowania stworzeń w grze od jej wczesnej premiery. Niektórzy z najmądrzejszych z nich popchnęli tę mechanikę do skrajności, oferując genetycznie zmodyfikowanych superprzyjaciół i niesamowicie skomplikowane zasady.

Artykuł kontynuowany po reklamie

Teraz odkryto nowy sposób na obrócenie niektórych mechanik Palworld na swoją korzyść. Użytkownik Reddita ty/Jamesona Ma fajną sztuczkę na unicestwienie bossa, która obejmuje szybkie ustawienie bazy i armię przyjaciół.

Strategia u/Jemsona jest w rzeczywistości zaskakująco prosta i możesz się kopnąć, że sam jej nie wymyśliłeś. Całkowicie miażdżą Morskiego Cesarza Jormuntide na poziomie 45 w ciągu kilku sekund, ale działałoby to na każdego Alpha Palsa z Palworld.

Artykuł kontynuowany po reklamie

Aby to osiągnąć, należy ustawić dwa Palboxy w pobliżu miejsca, w którym Alpha Pal wędruje po otwartym świecie. Tworzy to dwie tymczasowe bazy na obszarze, w których możesz przywołać łącznie do 40 znajomych.

Podpisanie ww dexerto Za darmo i zyskaj:

Mniej reklam|Tryb ciemny|Gry, telewizja, filmy i programy technologiczne

Stamtąd po prostu zaatakuj Alpha Pal i twoją siłę roboczą, tak jakby atakowali twoją bazę. Łącznie z twoim przyjacielem na czele twojej drużyny, wszystkich 41 znajomych będzie bombardować Alpha Pal atakami.

Zwykle Alpha Pals są trudni do pokonania ze względu na ich zwiększone zdrowie i znacznie ulepszone statystyki. Niestety, Palworld nie jest zrównoważony w przypadku rozbić 41 na 1, a strategia „obrony wieży” u/Jemsony po prostu tego nie daje.

Kieszonkowa para

Po prostu nie buduj niczego w swojej tymczasowej bazie, aby boss mógł ją zniszczyć.

Z pewnością wydaje się to czymś, co Pocketpair może subtelnie naprawić, biorąc pod uwagę, jak wiele kluczowych spotkań w Palworld jest niedocenianych.

Jednakże nie ma sztywnych zasad zabraniających używania małej armii przyjaciół do powstrzymywania bossów w grze, więc możesz sobie na to pozwolić przez jakiś czas.

Artykuł kontynuowany po reklamie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *