Gracz Palworld tworzy potężny atak „Palcity” inspirowany Tytanami

Michelle Kornelia

Gracz Palworld był w stanie zbudować miasto z dzielnicami podzielonymi murami, podobnie jak w Attack on Titan.

W ciągu ostatnich kilku tygodni byliśmy świadkami, jak gracze popisywali się swoimi kreatywnymi umiejętnościami w Palworld. Na przykład jednemu graczowi udało się zbudować niesamowicie gigantyczną bazę ze zjeżdżalnią wodną, ​​co niektórzy uważali za marzenie z dzieciństwa, podczas gdy inny gracz zbudował niesamowitą, „nie do pokonania” bazę ukrytą pod wodospadem.

Pomimo wszystkich ograniczeń konstrukcyjnych w grze, wyraźnie nie przeszkadza to graczom w uwolnieniu swojej wyobraźni i kreatywności. Niedawno inny gracz również pokazał swoje szalone umiejętności budowania, tworząc „Palcity”, które wydaje się być inspirowane anime Attack on Titan.

Artykuł kontynuowany po reklamie

Po wykonaniu jednej z piosenek otwierających Attack on Titan, w nagraniu wideo oprowadził widzów po mieście z góry Opublikowano na Reddicie. Klip pokazuje, że miasto ma różne dzielnice podzielone wewnętrznymi murami, przy czym liczba domów maleje w miarę dochodzenia do wieży w wewnętrznym kręgu.

Cała koncepcja tego miasta przypominała niektórym graczom Wall Maria, Wall Rose i Wall Sheena prosto z arcydzieła Hajime Isayamy. Z pewnością nie minęło dużo czasu, zanim post stał się wirusowy, a inni chwalili umiejętności budowania OP i jego podobieństwo do anime.

Artykuł kontynuowany po reklamie

„Bracie, kolego, dosłownie grasz w zupełnie inną grę, ŚWIĘTE S**T, z pewnością miasto DOPE” – pochwalił jeden z użytkowników.

Kieszonkowa para

W międzyczasie jedna osoba powiedziała: „Uważaj, Tytan może przyjść i zacząć niszczyć rzeczy”.

Inny użytkownik nie mógł powstrzymać się od zastanawiania się: „Kto jest najbliższym przyjacielem Tytana w grze? Może Relaxaurus tylko dlatego, że jest gigantyczny i głupi?”

READ  Wordle Today: Oto odpowiedź i wskazówki na 8 lipca

„Teraz zainstaluj mod, który dodaje dużych przyjaciół atakujących Twoje miasto. Następnie utwórz grupę zwaną Korpusem Zwiadowczym i poświęć jej obronę «twojego miasta»” – wtrącił się inny, sugerując swój pomysł.

Artykuł kontynuowany po reklamie

Oprócz komentarzy na temat Attack on Titan, są też inni gracze, którzy uważają, że miasto przypomina Ba Sing Se z Avatara i King's Landing z Gry o Tron.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *