Gracz Pokemon Go „wygina się” polując na Shadow Raid Mewtwo

opublikowany: 2023-05-27 T17:15:04

zaktualizowane: 2023-05-27 T17:15:11

Gracz Pokemon Go miał szczęście złapać Mewtwo z Shadow Raid – ale szczęście trenera na tym się nie skończyło.

Shadow Mewtwo pojawi się na ograniczony czas w Shadow Raids Sobota, 27 maja 2023 o godzinie 10:00 czasu lokalnego do godz Niedziela, 28 maja 2023 r. o godzinie 20:00 czasu lokalnego. Dlatego użytkownicy Pokemon Go muszą działać szybko, aby złapać tego legendarnego Pokemona.

Wcześniej gracze mogli schwytać Shadow Mewtwo po pokonaniu szefa Zespołu R, Giovanniego. Jednak to wydarzenie oznacza pierwsze pojawienie się Mewtwo w bitwach rajdowych.

Artykuł jest kontynuowany po ogłoszeniu

Podczas gdy Shadow Mewtwo Raid może być wyzwaniem, jeden trener Pokemon Go pokonał wszelkie szanse, aby to się stało. Graczowi udało się zdobyć Mewtwo, co było niesamowite pod wieloma względami.

Polowanie na Shadow Mewtwo dla gracza Pokemon Go jest szalone

Niantic

Użytkownik Reddita Wspaniały Opublikuj zrzut ekranu z Niesamowite osiągnięcie Na subreddicie Pokemon Go. Trener jakoś złapał Błyszczącego Shundo Mewtwo – dwa prawie niemożliwe remisy w jednym. Shundo to błyszczący Pokemon z IV 100 w grze mobilnej.

W sekcji komentarzy OP twierdził, że ostatnie shondo, które złapali, miało miejsce około 2-3 lata temu. Tymczasem niektórzy gracze nigdy nie mieli tyle szczęścia, aby zdobyć Shundo — nawet jeśli grają od 2016 roku.

Artykuł jest kontynuowany po ogłoszeniu

„Ha. Tak ogromne ewolucje, najlepszy istniejący Mewtwo. Wszystko, czego teraz potrzebujesz, to bonus dla kumpla” – napisał 10BritishPounds.

Inni użytkownicy Pokemon Go próbowali obliczyć szanse na ten szalony połów. „1 na 1000 to jest hando. Pomnóż to przez błyszczące szanse. Nie znam błyszczących szans, przepraszam” skomentował FBblagentwantslove.

READ  Wyciekła oficjalna specyfikacja telefonu Galaxy Z Flip 6

„Moje konto na moim padzie mówi o najazdach 1:60 000, a niektóre z nich nie są spadkiem CP” – powiedział Rexleax.

Jeśli masz problem z ukończeniem rajdu Shadow Mewtwo, zapoznaj się z naszym przewodnikiem po najlepszych kontrach i słabościach do wykorzystania w bitwie.

Artykuł jest kontynuowany po ogłoszeniu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *