Tygrysy nr 5 awansują do meczu o mistrzostwo turnieju ACC po zwycięstwie 10:4 nad Heels — oficjalna strona lekkoatletyczna Clemson Tigers

Durham, Karolina Północna — nr 5 Clemson zdobył łącznie osiem przejazdów w pierwszych trzech inningach i odniósł zwycięstwo 10-4 nad Karoliną Północną w mistrzostwach ACC w Durham Bulls Athletic Park w sobotnie popołudnie. Tygrysy, które podniosły swój rekord turniejowy do 3-0, poprawiły się do 42-17, podczas gdy Tar Heels spadły do ​​35-22. Było to piętnaste zwycięstwo Clemsona z rzędu i szósta najdłuższa passa w historii szkoły.

Tygrysy zdobyły pięć runów w pierwszej rundzie, dwa starty Grace Caden Grace. Billy Amick podążył za nim z homerem z dwoma biegami, jego 12. w roku. Dwa pałkarze później Blake Wright uderzył solo homera, ósmego w tym sezonie. The Tar Heels odpowiedzieli biegiem na szczycie drugiej rundy na dublecie Huntera Stokely’ego, po czym Amick trafił na potrójną przewagę na dole drugiej rundy. Cooper Engel, który strzelił 3 za 3 w meczu, dodał gola solo w trzeciej tercji, zwiększając prowadzenie Clemsona do 8-1.

Alberto Osuna trafił solo homera w piątej rundzie, a następnie Thomas Frick trafił solo homera w górnej części szóstej rundy. Pod koniec szóstej rundy Cam Cannarella wyrównał dwa, dwa, trzy i drugie trzy pałkarze w meczu, aby zremisować rekord Turnieju ACC i trzecią część meczu Clemsona, co również wyrównało rekord Turnieju ACC. Frick trafił swojego drugiego homera w meczu w dziewiątej rundzie.

Grice (8-1) zdobył zwycięstwo, rzucając 7,0 rund, pozwalając na cztery trafienia, trzy biegi i jeden chód z dziewięcioma uderzeniami. Conor Bouvier z Północnej Karoliny (4-4) walczył ze stratą, poddając pięć runów na pięć trafień w 0,2 inningu.

Tygrysy awansowały do ​​meczu o mistrzostwo ACC Tournament, aby zmierzyć się ze zwycięzcą półfinałowego meczu nr 1 Wake Forest przeciwko nr 8 Miami (Fla.) ACC Tournament w niedzielne popołudnie na ESPN2.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *