Gracze Mario Kart 8 mają duży problem z nową zawartością do pobrania

Kiedy wszyscy myśleli, że Nintendo ogłosi Mario Kart 9 Podczas tego tygodnia Nintendo Direct, Nintendo zaskoczyło użytkowników Nintendo Switch, Nintendo Switch OLED i Nintendo Switch Lite, ogłaszając Mario Kart 8 Deluxe „Booster Course Pass”, który ma dodać 48 różnych zremasterowanych kursów z segmentu serii w sześciu falach, nie zakończy się do końca 2023 roku. W tym celu użytkownicy Switcha muszą zapłacić więcej niż 24,99 USD lub zdobyć Nintendo Przełącz online + rozszerzenie pakietu członkostwa. Jak widać z tytułu, nie wszystkim to zrobiło.

Oczywiście wielu Mario kart Fani byli zachwyceni ogłoszeniem, choć nie brakowało rozczarowań brakiem nowego postu. Jednak Booster Course Pass nie jest używany Mario Kart 9 To nie jedyny problem, jaki niektórzy fani Nintendo mają z wiadomościami. Jeśli uważasz, że zauważyłeś, że wizualizacje nowych kursów nie wyglądają całkiem dobrze, nie jesteś sam; Niektórzy fani Nintendo uważają, że nowe pola obniżyły efekty wizualne.

„Nie wiem, czy będzie to przeszkadzało ludziom, ale uważam, że należy to wskazać: ścieżki, które do tego dodają MK8 Deluxe Wyglądają zupełnie inaczej niż pola z oryginalnej gry. Wycieczka Mario Kart Aplikacja, jak się z tym czujesz? „

„Wreszcie ktoś inny o tym mówi. Brzmi okropnie. Są to dosłownie bezpośrednie porty niesformatowanych modeli z Tour (gry mobilnej). Odpowiedź jest odczytywana w zgodzie.

„Kinda jest rozczarowujący, że nie przerobili go na Switcha, ale po prostu przenieśli go z gry mobilnej” Dodaj kolejną odpowiedź. „Mam na myśli, że 48 utworów jest nadal świetnych, ale mam nadzieję, że przynajmniej ulepszą go wizualnie”.

READ  Samsung Galaxy A73 również otrzymał dziś podstępną zapowiedź

W czasie prasy Nintendo nie odniosło się do żadnej z tych krytyk i nie spodziewamy się, że to się zmieni z wielu powodów. Jeśli jednak tak się stanie, zaktualizujemy historię o wszystko, co ma do powiedzenia Nintendo. W międzyczasie możesz podzielić się swoimi gorącymi przemyśleniami i opiniami w sekcji komentarzy lub ewentualnie wysłać mi wiadomość na Twitterze MustafaHosny O Boże, Amen Proszę daj mi tam znać. Co sądzisz o nowych torach do Mario Kart 8 Deluxe?

Parzysty , Kotaku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *