Gracze Pokemon Go są sfrustrowani jednym „bezwartościowym” kolorem jajka.

Rory'ego Teala

Gracze Pokemon Go są zdenerwowani Pokemonem, który wykluwa się z 12-kilometrowego jajka i żądają, aby Niantic zmieniło Pokemona, który się z nich wykluwa.

Pokemon Go ucieleśnia ducha klasycznych gier Pokemon, zachęcając graczy do biegania i próbowania być jak Ash Ketchum i „Muszę je wszystkie złapać!”

Jednym ze sposobów, w jaki Niantic powiązało się z celem podniesienia graczy i poruszania się w celu zdobycia rzadkiego Pokemona, są jajka, które można zdobyć z Pokestopów.

Artykuł kontynuowany po reklamie

Istnieją różne rodzaje jaj, z których każde wymaga przebycia określonej odległości, zanim wyklute w środku Pokémony będą gotowe do wejścia na świat (podobnie jak w klasycznych grach na Nintendo).

Gracze są jednak zmęczeni 12-kilometrowymi jajami pochłaniającymi ich ekwipunek i zastanawiają się, czy w ogóle są one warte.

Gracze Pokemon Go są zdenerwowani 12-kilometrowym jajkiem Pokemona

Jeden z fanów Pokemon Go wyraził swoją frustrację, narzekając na obecność w grze „bezwartościowych” jajek: „Czy ktoś jeszcze uważa, że ​​12-kilometrowe jaja są w tym momencie prawie bezwartościowe?

Artykuł kontynuowany po reklamie

Oryginalnemu plakatowi nie przeszkadzało 12-kilometrowe jajo, twierdząc, że udało im się wykluć pokemona „związanego z rajdami/PvP”. Ale teraz, gdy gra postępuje przez cały cykl życia, narzekają, że nadszedł czas, aby Niantic wprowadziło zmiany.

„Przysięgam, że jeśli wykluję kolejny z twoich bezużytecznych sandałów, panchamów lub bunardów, oszaleję. Niantic musi to zmienić i stworzyć coś nowego/rzadkiego, nad czym będzie pracować” – powiedzieli.

Artykuł kontynuowany po reklamie

Inni gracze nie mogli się powstrzymać i zgodzili się z oryginalnym plakatem, ale przyznali, że przyciąga ich niedobór czerwonych jaj.

READ  PlayStation VR2 Hands-on: duża aktualizacja

„Tak, zawsze są bzdury. Jajka są bardzo rozczarowujące, ale nadal będę gonić za czerwonymi”.

Niektórzy fani gry mobilnej uważają, że zespół Red Eggs traktował ich dobrze, a jeden z graczy był zachwycony swoimi niedawnymi doświadczeniami z 12-kilometrowym jajkiem: „Mniej więcej tydzień temu dostałem świetny zakład. To było miłe”.

Artykuł kontynuowany po reklamie

Fani Pokemon Go byli zachwyceni tą zapowiedzią Wyzwanie kolekcjonerskie Pokemon Go Winter Wonderland 2023, ponieważ Niantic nadal dodaje nową zawartość, z której gracze mogą się cieszyć. Aby uzyskać więcej wskazówek, jak w pełni wykorzystać możliwości Pokemon Go, odwiedź poniższe przewodniki:

Najlepszy Pokemon w Pokemon Go | Wszystkie nadchodzące godziny oświetlenia | Aktualni Bossowie Raidów | Przewodnik po miernikach Arlo | Przewodnik po licznikach Otchłani | Podręcznik mierników Giovanni | Podręcznik mierników Sierra | Przewodnik po licznikach Gruntów | Jak uchwycić to samo | Jakie są dziwne jajka? | Jak zdobyć pozwolenie na zdalny nalot | Najszybszy sposób na uzyskanie statusu najlepszego przyjaciela | Wskazówki dotyczące łapania Pokemon Go

Artykuł kontynuowany po reklamie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *