Wordle 303 kwi 18 Wskazówki: Zmagasz się dzisiaj z Wordle? Trzy wskazówki, które pomogą odpowiedzieć | Gry | zabawa

Wordle nigdy nie bierze dnia wolnego tylko dlatego, że jest to dzień wolny od pracy i wszystko jest zamknięte. Wordle 303 zostało opublikowane 18 kwietnia, co oznacza, że ​​na rozwiązanie dzisiejszej zagadki masz tylko 24 godziny. Jeśli zmagasz się z najnowszą łamigłówką Wordle i możesz pomóc, Express Online przygotował zestaw wskazówek bez spoilerów, które wskażą Ci właściwy kierunek. Po prostu przejdź na dół strony, aby zapoznać się z naszymi przewodnikami po Wordle 303 z 18 kwietnia.

Gra, w którą możesz zagrać w zaledwie kilka minut, Wordle wymaga od graczy odgadnięcia pięcioliterowego słowa w sześciu próbach.

Jeśli chcesz rozwiązywać łamigłówki Wordle, po każdym odgadnięciu będziesz musiał zwracać szczególną uwagę na kolor płytek.

Jeśli pole na literę zmieni kolor na szary, litera nie pojawi się w zgadywanym słowie. Jeśli kafelek zmieni kolor na żółty, oznacza to, że odgadnięta litera znajduje się w słowie, a nie we właściwej pozycji. Jeśli kafelek zmieni kolor na zielony, litera jest w słowie i we właściwym miejscu.

Aplikacja śledzi Twoje statystyki, wyświetlając liczbę poprawnych odpowiedzi, które udało Ci się uzyskać, a także Twoją passę zwycięstw.

Jeśli nie uda Ci się rozwiązać zagadki, będziesz musiał poczekać do następnego dnia na wydanie nowego Wordle. Stracisz również swoją cenną passę.

Czytaj dalej, aby uzyskać ogólne wskazówki dotyczące Wordle, a następnie trzy przewodniki specyficzne dla Wordle 303 18 kwietnia …

Ogólne wskazówki i porady dotyczące Wordle …

• Nie używaj dwa razy tej samej litery w zgadywaniu wstępnym.

• Spróbuj użyć kilku samogłosek przy pierwszym odgadnięciu, zwłaszcza „a” i „e”.

• Unikaj liter takich jak „X”, „Z” i „Q” do później, kiedy będziesz miał lepsze pojęcie o odpowiedzi.

• „RAISE” to dobre słowo na początek, a „TOUCH” to przyzwoita druga szansa.

READ  Xbox Game Pass: wszystkie gry dostępne wkrótce w styczniu 2023 r

• Sprawdź codzienne porady Express Online poniżej…

Wskazówki i poradniki dotyczące Wordle 303 na 18 kwietnia…

1. Wordle 303 zaczyna się na literę F.

2. Wordle 303 zawiera dwie samogłoski.

3. Lubię myśleć, że mam smykałkę do tworzenia eleganckich przewodników.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *