Grupy energetyczne atakują administrację Bidena z powodu niechęci do zwiększania krajowej produkcji ropy

Celowanie w dwie amerykańskie grupy energetyczne Administracja Bidena O jego zwolnieniu z miejscowego olej i wydobycie gazu, jeden z zakupem pięciocyfrowej reklamy, a drugi, którego szef będzie zeznawał przed komisją senacką w przyszłym tygodniu.

Koalicja Energetyczna USA rozpoczęła pięciocyfrową kampanię reklamową przeciwko prezydentowi Bidenowi i jego administracji, aby „wysłać mieszane sygnały”, jeśli chodzi o energia produkcja w Ameryce.

Widok pompy w szybie naftowym na polu naftowym. Ten układ jest powszechnie stosowany w studniach lądowych, które produkują mało ropy. (Obrazy AP/iStock/AP)

Pensylwania uderza Bidena w całkowity atak na amerykańską energię

Ogłoszenie – zatytułowane „Który?” Charakteryzują się oświadczeniami Bidena, sekretarz ds. energii Jennifer Granholm i specjalnego wysłannika prezydenta USA ds. klimatu Johna Kerry’ego, którzy odrzucili produkcję ropy w Stanach Zjednoczonych i porównują te oświadczenia z ich ostatnimi oświadczeniami o znaczeniu zwiększenia podaży ropy.

Pytania reklamowe „Więc co to jest”. „Potrzebujemy wyraźnego wsparcia dla krajowej produkcji energii”.

Reklama zostanie wyemitowana w Waszyngtonie i 12 stanach — Arizonie, Kalifornii, Massachusetts, Maryland, Michigan, Nevadzie, New Jersey, Nowym Jorku, Oregonie, Pensylwanii, Teksasie i Waszyngtonie — gdzie Amerykanie nadal odczuwają ból pompy.

w oświadczenie Opublikowany w tym tygodniu Thomas Pyle, prezes American Energy Alliance, stwierdził, że administracja Bidena „zrobiła wszystko, co w jej mocy, aby stłumić krajową produkcję energii”, mówiąc, że Biden plan Uwalnianie 1 miliona baryłek ropy dziennie przez następne sześć miesięcy z US Strategic Petroleum Reserve nie jest „zrównoważonym planem redukcji cen”.

Bale również poczynił podobne uwagi podczas niedawnego wywiadu dla FOX Business. „Pomimo swojej retoryki administracja Bidena nie robi absolutnie nic, aby zachęcić do produkcji gazu ziemnego i ropy naftowej w USA. W rzeczywistości to utrudniają” – powiedział wtedy Pyle. „Ból w pompie jest prawdziwy, a to zarządzanie pogarsza go, a nie poprawia”.

Zachodni Sojusz Energetyczny również sprzeciwia się administracji Bidena z powodu jej niechęci do zwiększania krajowych dostaw ropy naftowej. We wtorek prezes Western Energy Alliance, Kathleen Sgamma, złoży zeznania na przesłuchaniu senackiej komisji ds. handlu.

„Prezydent Biden próbuje zrzucić winę za wysokie ceny benzyny ze swojej polityki dotyczącej zmian klimatu, która została specjalnie zaprojektowana w celu wyeliminowania federalnej produkcji ropy naftowej i koniecznie spowodowania wzrostu cen energii, na amerykańskich producentów” – powiedział Sgamma we wspólnym oświadczeniu z FOX Business . „Nie mogę się doczekać mojego zeznania we wtorek, aby omówić, w jaki sposób jego polityka stłumiła amerykańską produkcję i jak można ją odwrócić”.

Biden, Ukraina i Rosja wojna, rosyjska ropa, wojna, konflikty

Prezydent USA Joe Biden opowiada o obniżeniu cen energii w Eisenhower Executive Office Building w Waszyngtonie, DC, Stany Zjednoczone, w czwartek, 31 marca 2022 r. (Al Drago / Bloomberg przez Getty Images / Getty Images)

Podobnie do stanowiska przyjętego przez US Energy Alliance i Western Energy Alliance, American Petroleum Institute również zaatakował w tym tygodniu Bidena i członków jego administracji, twierdząc, że mają „zasadnicze nieporozumienie dotyczące zasad leasingu”.

Zabierz swoją firmę FOX w biegu, klikając tutaj

„Najlepszą rzeczą, jaką Biały Dom może teraz zrobić, jest usunięcie barier dla inwestycji w amerykańską produkcję energii i infrastrukturę”. Powiedział Prezes i dyrektor generalny API Mike Summers.

„Kierownictwo po raz kolejny ma fundamentalne nieporozumienie dotyczące zasad leasingu” – dodał Summers. „Produkcja w leasingu jest na najwyższym poziomie od dwóch dekad, z prawie dwoma z trzech leasingów na produkcję gazu ziemnego i ropy naftowej. Z prawie 5000 zezwoleń oczekujących na zatwierdzenie przez kierownictwo i tysiącami kolejnych w sporach sądowych, jesteśmy gotowi do współpracy z kierownictwem w celu rozszerzenia lokalnej produkcji oraz zapewnienie Stanom Zjednoczonym i naszym sojusznikom dostępu do niezawodnej, przystępnej cenowo energii, której potrzebujemy nie tylko dzisiaj, ale także w nadchodzących latach”.

READ  Wall Street zakończyła niestabilną sesję w górę z silnym naciskiem na Rezerwę Federalną

Średnia krajowa za galon gazu wynosi 4,20 USD, według AAAco oznacza wzrost o ponad 1,30 USD w tym samym okresie ubiegłego roku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *