Gwiazda Nickelodeon Zoey 101, Matthew Underwood, mówi, że rzucił aktorstwo po tym, jak zaatakował go agent

Matthew Underwood, gwiazda Nickelodeon Zosia 101opowiada, że ​​był molestowany seksualnie i napaści przez swojego byłego agenta.

W poście udostępnionym w mediach społecznościowych były aktor ujawnił, że doświadczenie z agentem sprawiło, że rzucił aktorstwo.

„Kiedy miałam 19 lat, doświadczyłam molestowania seksualnego, a następnie napaści ze strony mojego ówczesnego agenta, który spędził dużo czasu na budowaniu zaufania do mnie jako przyjaciela i mentora. Po raz kolejny moje zaufanie zostało zdradzone, a mój wizerunek własny uległ zmianie zdruzgotany” – napisał Underwood we wspólnym oświadczeniu. Instagrama. „Agencja zgłosiła go i został zwolniony – chociaż nadal jest aktywny w branży. To doświadczenie skłoniło mnie do wyprowadzki z Los Angeles i zakończenia kariery aktorskiej.

Underwood rzucił światło na tę sytuację po ujawnieniu dochodzenia Cisza na planie: ciemna strona telewizji dla dzieciw którym znajdują się zarzuty wobec Dana Schneidera, twórcy Zosia 101. Były aktor twierdzi, że podzielił się tą historią po tym, jak został wezwany za „apologetę pedofila” i bronił swoich współpracowników za milczenie na temat serialu.

„Niedawno kilka osób wysadziło mój e-mail, pisząc, że mają nadzieję, że moja mama i ja umrzemy i spłoniemy w piekle, nazywając mnie apologetą pedofilii i całego tego jazzu” – napisał. „Spędziłam wiele lat na odbudowie swojego obrazu siebie i te nienawistne słowa nie mają dziś na mnie większego wpływu”.

Kontynuował: „Wyobrażam sobie, że wielu przyjaciół w pracy byłoby prześladowanych w takim samym stopniu, gdyby nie wstąpili do chóru, więc dzielę się tym w nadziei, że niektórzy z was zrozumieją, że tylko dlatego, że ktoś nie krzyczy z na dachach, że pedofile są źli lub że ludzie mogą być źli – Nie oznacza to, że nie mają oni własnych powodów do milczenia, dobrych powodów i powodów osobistych.

READ  Zakręcony piątek 2 jest oficjalnie dostępny z Lindsay Lohan i Jamiem Lee Curtisem

Underwood grał Logana Reese'a w serialu Nickelodeon podczas czterech sezonów serialu z innymi gwiazdami, między innymi Jamie Lynn Spears, Erin Sanders, Sean Flynn i Christopher Macy. Powtórzył rolę Logana w sequelu z 2023 roku Zosia 102.

„Nigdy nie miałem złych doświadczeń w pracy nad wieloma programami Nickelodeon i nigdy nie miałem złych doświadczeń z Danem. Nie mam nic do dodania do rozmowy, co ktokolwiek chciałby usłyszeć” – dodał Underwood. ” Lubię myśleć, że ludzie mają zdolność bycia lepszymi ludźmi, a Dan wydaje się zdawać sobie sprawę, że w przeszłości był palantem. Lubię wierzyć, że jest w pełni kreatywny i że jest współpracownikiem, z którym każdy może cieszyć się pracą. Nie spodziewam się, że ponownie z nim będę współpracował, po prostu chcę wszystkiego, co najlepsze dla każdego, kto chce być lepszy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *