Gwiazda „Rodziny Soprano”, Drea De Matteo, mówi, że OnlyFans „uratowało” ją po tym, jak jej stanowisko w sprawie szczepionki straciło swoje role

Drea de Matteo otwarcie opowiada o tym, jak dołączenie do OnlyFans „uratowało” ją w obliczu trudności ekonomicznych.

52-letnia gwiazda Soprano, która dołączyła do serwisu przeznaczonego wyłącznie dla dorosłych w sierpniu, powiedziała w oświadczeniu: Wywiad z Daily Mail We wtorek napisała, że ​​była o krok od utraty domu, a przed opublikowaniem treści na platformie miała na koncie bankowym zaledwie 10 dolarów.

„Tylko Fani uratowali mi życie w 100 procentach” – powiedziała. „Nie wierzę, że to mówię, ale on naprawdę nas uratował”.

Mathieu ujawniła wcześniej, że nie mogła znaleźć pracy w Hollywood z powodu odmowy jej przyjęcia Covid-19 szczepionka.

„Wystawiono mi egzekucję, a mój dom został zalany, więc próbowałam szybko go sprzedać. Chciałam go sprzedać, zanim go zabiorą” – powiedziała Daily Mail. „W tym samym czasie straciłam mamę, a mojej drugiej mamie, która cierpi na demencję, zabrakło pieniędzy dla opiekunki. Nie wiedziałam, w którą stronę się zwrócić”.

Drea de Matteo dołączyła do OnlyFans w sierpniu po tym, jak nie mogła rezerwować koncertów ze względu na pandemię COVID-19.

Drea de Matteo dołączyła do OnlyFans w sierpniu po tym, jak nie mogła rezerwować koncertów ze względu na pandemię COVID-19.

Aktorka powiedziała, że ​​w ciągu pięciu minut od opublikowania wpisu w OnlyFans udało jej się zebrać wystarczającą ilość pieniędzy, aby spłacić swój dom i wypuścić markę streetwearową jako dodatkowe źródło dochodu.

„Każdy, kto chce mnie potępić i poniżyć, niech to zrobi. Mam nadzieję, że nigdy nie znajdziesz się w takiej sytuacji, w jakiej ja byłam, opiekując się dwójką małych dzieci” – powiedziała.

Mathieu ma córkę Alabamę Jepsirose (16 lat) i syna Waylona Alberta „Blackjacka” (12 lat) z byłym mężem Shooterem Jenningsem.

Aktorka serialu Sons of Anarchy ujawniła także swój sekret dostarczania świetnych treści. „Przeważnie wyglądam dobrze, a najlepsze jest to, że przybieram na wadze. Nie wychodzę dobrze na zdjęciach, jeśli jestem chuda. Przed zrobieniem zdjęcia jem i jem. powiększ to, żeby wyglądać lepiej” – powiedziała.

READ  Ujawniono nowy garnitur Spider-Mana „Fortnite X Marvel: Zero War”

Matteo zdradziła swoją dietę przed sesją zdjęciową: „Po prostu ładujemy węglowodany. Jestem po prostu Włoszką na świecie, jem spaghetti, makaron i stek”.

W wywiadzie z Fox News We wrześniu aktorka oświadczyła, że ​​musi „zmienić karierę i odkryć nowe rzeczy, ponieważ moja branża uważa mnie za brutala”, odnosząc się do swojego stanowiska przeciwko obowiązkom dotyczącym szczepionek przeciwko Covid-19. „Myślę, że można powiedzieć, że byłam złą dziewczynką, ponieważ dwa lata temu nie przestrzegałam zasad”.

„Miałem dużo pieniędzy” – powiedział Matteo. „A potem nagle pozwolono mi pracować i przestałem już pracować”. „Nigdy nie byłam typem osoby, która podejmowała pracę tylko po to, aby utrzymać się w biznesie. Podejmowałam ją dosłownie, aby wyżywić rodzinę”.

dawny: Drea de Matteo twierdzi, że dołączyła do OnlyFans po tym, jak jej stanowisko przeciwko nakazom szczepień doprowadziło do utraty pracy

Mateo regularnie pojawiał się w serialu Rodzina Soprano przez pierwsze pięć sezonów. W 2004 roku zdobyła nagrodę Emmy dla najlepszej aktorki drugoplanowej w serialu dramatycznym za rolę La Ciervy.

Regularnie występowała także w „Sons of Anarchy” i „Shades of Blue”.

Matteo to najnowszy z mnóstwa gwiazd, które zdecydowały się na platformę subskrypcyjną, w tym Cardi B, Carmen Electra, Bella Thorne, Denise Richards, Amber Rose, Tyga i Chris Brown.

Współautor: Pamela Avila

Ten artykuł pierwotnie ukazał się w USA TODAY: Drea de Matteo mówi, że OnlyFans „uratowało ją”, gdy miała tylko 10 dolarów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *