Już teraz możesz obejrzeć pierwsze 8 minut czwartego sezonu Stranger Things

Dziwne rzeczy Sezon 4 w końcu rozpocznie się w przyszłym tygodniu 27 maja, ale jeśli chcesz wczesnej zapowiedzi tego, co nadejdzie, Netflix udostępnił pierwsze osiem minut sezonu. Bezpośrednio na YouTube. Nie oglądałem serialu od pierwszego wyemitowania, więc nie mam pojęcia, co się dzieje w klipie, ale wygląda na to, że to przerażający, intrygujący i krwawy sezon 4.

Netflix ujawnił również, ile odcinków znajdzie się w „Moich folderach” sezonu. Pierwszy tom, którego premiera odbędzie się w przyszłym tygodniu, będzie miał siedem odcinków. Drugi tom, który zadebiutuje nieco ponad miesiąc później, 1 lipca, będzie zawierał dwa odcinki.

A sezon jest jak dotąd najdłuższy. Dla mnie New York Times Artykuł – Towar Twórcy prototypów, Matt i Ross Dover, czwarty sezon jest „pięć godzin dłuższy niż jakikolwiek poprzedni odcinek”, a trzy z pierwszych czterech odcinków trwają 75 minut „lub więcej”. Oficjalny post na Netflix dał trochę Bardziej szczegółowe liczbyOdcinek siódmy: godzina i 38 minut; osiem to około godziny i 25 minut; Dziewiąty to około dwie i pół godziny.

Bądź jednak ostrożny, aby wcześniej zbadać sezon, ponieważ główne spoilery wyciekły ze wszystkich odpowiedzialnych. Dziwne rzeczy Gra w monopol. Wygląda na to, że bracia Dover przeszli „całkowite załamanie” z powodu przecieków, według Hollywoodzki reporter.

Czwarty sezon będzie Dziwne rzeczy Przedostatni sezon, powiedzieli bracia Dover w list otwarty w lutym.

READ  Valery Gergiev, zwolennik Putina, nie będzie działał w Carnegie Hall

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.