Deere, Foot Locker, Palo Alto Networks i nie tylko

Na zdjęciu ciągnik Deer & Co. W pełni autonomiczny John Deere 8R przed targami Consumer Electronics Show (CES) 4 stycznia 2022 r. w Las Vegas w stanie Nevada.

Patrick T. Fallon | Agencja Francja-Presse | Obrazy Getty

Sprawdź, które firmy trafiają na pierwsze strony gazet w handlu w południe.

klasztor – Akcje spadły o 11,4% po tym, jak firma Deere poinformowała o korupcji w przychodach, ale przewyższyła zyski w ostatnim kwartale. Producent sprzętu odnotował zysk na akcję w wysokości 6,81 USD przy przychodach w wysokości 12,03 mld USD. Analitycy oczekiwali 6,71 USD na akcję, co daje 13,2 mld USD przychodów.

Sieci Palo Alto Akcje firmy zajmującej się cyberbezpieczeństwem wzrosły o 7,4% po tym, jak w ostatnim kwartale przekroczyła szacunki analityków i podniosła prognozę na bieżący kwartał.

Sklepy Ross – Akcje dyskonta spadły o 21% po ogłoszeniu spółki Słabsze niż oczekiwano zyski i zwroty za ostatni kwartał i wydał słabe wytyczne fiskalne ze względu na presję inflacyjną i inne warunki makroekonomiczne.

Zastosowane materiały – Zapasy producenta sprzętu półprzewodnikowego spadły o 6,3% po zgłoszeniu niepowodzenia w przychodach i przychodach w drugim kwartale. Firma Applied Materials podzieliła się również słabymi wskazówkami na bieżący kwartał ze względu na problemy z łańcuchem dostaw pogłębione przez przestoje w Chinach.

Dopasuj grupę Akcje aplikacji randkowej wzrosły o 1% po tym, jak Match ogłosił, że zawarł umowę o płatności tymczasowe z partnerem Google Alphabet. Umowa uniemożliwia Google zmuszenie Match do korzystania z rozliczeń Google Play dla swoich płatnych produktów i umożliwia aplikacjom takim jak Tinder pozostanie w sklepie Google Play.

Eli Lilly Akcje firmy farmaceutycznej wzrosły o 3% po tym, jak Komitet ds. Produktów Leczniczych Stosowanych u Ludzi w Europie zalecił zatwierdzenie centralnie zatwierdzonego przez firmę leczenia dla dorosłych z ciężkim łysieniem. Firma spodziewa się w tym roku dodatkowych decyzji regulacyjnych w Stanach Zjednoczonych i Japonii.

READ  Dow futures: Meta Continues Tech Titan Meltdown; Jabłko na pokładzie

szafka na stopy – Akcje detalisty obuwia sportowego i odzieży wzrosły o prawie 2% po tym, jak firma podała lepsze niż oczekiwano wyniki kwartalne. Foot Locker podał skorygowane zyski kwartalne w wysokości 1,60 USD na akcję, 5 centów powyżej szacunków na Refinitiv. Sprzedaż w tym samym sklepie również spadła o mniej niż połowę, czego oczekiwali analitycy.

Fundacja Hewlett Packard Po tym zapasy spadły o 8% Bank of America obniżył ocenę akcji do neutralnej z kupuj Stoi w obliczu narastających problemów w łańcuchu dostaw.

Bill.com Akcje spółki zarządzającej kosztami wzrosły o około 1%. Po tym, jak JPMorgan rozpoczął zasięg z oceną kupna. Firma o nazwie Bill.com „Rzeczywisty wzrost akcji” jest wart mnożnika premii.

Firma VF. – Właściciele marek odzieżowych, tacy jak North Face, Timberland i Supreme, dodali 3,2%, mimo że odnotowali niewielką stratę na najwyższych i najniższych pozycjach w ostatnim kwartale.

tarasy zewnętrzne Akcje firmy obuwniczej wzrosły o 10,2% po tym, jak w ostatnim kwartale ubiegłego roku przekroczyły oczekiwania. Deckers zarobił 2,51 USD na akcję przy przychodach w wysokości 736 mln USD. Konsensus szacunkowy przewidywanych zysków w wysokości 1,32 USD na akcję przy przychodach w wysokości 639 mln USD.

Jesse Pound z CNBC, Tanya Machel i Yoon Lee przyczynili się do powstania reportaży.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *