Dokument Kevina Spacey’ego Spacey Unmasked Max prezentuje zwiastun

Zobacz galę rozdania nagród muzyki latynoamerykańskiej

Dokument, ogłoszony po raz pierwszy przed uniewinnieniem w zeszłym roku Kevina Spaceya od wielokrotnych przestępstw na tle seksualnym w Anglii, został już ukończony. Różnorodność Szczegóły, zwiastun, daty premiery i umowa obejmująca wiele regionów – w tym USA – za pośrednictwem Warner Bros. Discovery.

Dwuczęściowy serial „Spacey Unmasked”, wyemitowany po raz pierwszy przez Channel 4 w 2022 r., będzie teraz emitowany w Wielkiej Brytanii 6 i 7 maja i będzie zawierał wywiady z kilkoma mężczyznami niezwiązanymi z brytyjskim śledztwem. Doświadczenia ze Spacey’em. Daty lotów do Stanów Zjednoczonych i innych regionów nie zostały jeszcze potwierdzone.

Zgodnie z opisem „Spacey Unmasked” to kryminalistyczne spojrzenie na człowieka, który niegdyś był jednym z najbardziej podziwianych i szanowanych aktorów na świecie. Serial, zawierający nigdy wcześniej niepublikowane wywiady i archiwa, przedstawia jego życie od dzieciństwa do końca życia. pierwszy sukces na Broadwayu Dramatyczny upadek Kevina Spaceya Do incydentu doszło w atmosferze oskarżeń o niewłaściwe zachowanie seksualne.

Dodał: „W 2023 r. Spacey został uniewinniony w brytyjskim procesie od zarzutów o przestępstwa na tle seksualnym wobec czterech mężczyzn. Dwuczęściowy serial zbada zachowanie Spacey'a i porozmawia z kilkoma mężczyznami niezwiązanymi ze sprawą o ich doświadczeniach z Kevinem Spaceyem, z których żaden nigdy wcześniej nie rozmawiał.

„Spacey Unmasked” reżyseruje i produkuje Kathryn Haywood, a producentami wykonawczymi są Dorothy Byrne i Mike Lerner. Jest produkowany przez Roast Beef Productions we współpracy z All3 Media International. Roast Beef Productions to nominowana do Oscara firma produkcyjna odpowiedzialna za filmy „The Square”, „Hell and Back Again”, „Pussy Riot: A Punk Modlitwa” i „Who's Ghislaine Maxwell”.

All3Media International zajmuje się międzynarodowymi prawami do serialu i zabezpieczyła kilka przedsprzedaży. Pozyskał wieloterytorialną umowę z Warner Bros. Discovery, która obejmuje wyłączne prawa terytorialne do IT i Max w USA do „Spacey Unmasked”, płatnej telewizji i HBO Max w Polsce i Hiszpanii, FDA Networks i Discovery+ we Włoszech. i Niemcy, Max i Invent+ w Ameryce Łacińskiej oraz trzy obecnie w Nowej Zelandii. Ponadto PSB, w tym DR Denmark, YLE Finland, NRK Norwegia, SVT Szwecja i VRT Belgium, mają prawa w swoich krajach, natomiast RTL Holandia i Nine Network Australia mają prawa w swoich krajach.

W lipcu 2023 r. przed londyńskim sądem koronnym w Southwark Spacey został uznany za niewinnego dziewięciu zarzutów napaści na tle seksualnym, napaści na tle obyczajowym oraz – co jest najpoważniejszym zarzutem – nakłonienia osoby do podjęcia aktu seksualnego z penetracją. Publikacja następuje po tym, jak Spacey wygrał proces cywilny o wartości 40 milionów dolarów wniesiony przez aktora Anthony'ego Rappa w październiku 2022 roku. Rob oskarżył Spacey'ego o pobicie na tle seksualnym w 1986 r., ale nowojorskie jury odrzuciło to twierdzenie.

W odpowiedzi na wiadomość o filmie dokumentalnym „Spacey Unmasked” Spacey wysłał przedstawiciela Różnorodność Oświadczenie aktora.

„Jestem zaszczycony możliwością zagrania w moim pierwszym filmie dla Warner Bros. od wielu lat. Mam nadzieję, że Akademia dostrzeże świetne kreacje mniej znanych aktorów” – powiedział.

Obejrzyj zwiastun „Spacey Unmasked” poniżej.

READ  Trzech rannych w strzelaninie do Six Flags Great America w Illinois

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *